21-річна донька Альони Апіної, народжена сурматір’ю, схожа як дві краплі на співачку: хто її батько

Доньку Альоні Апіній народила сурогатна матір. А от із приводу батька дівчинки були певні сумніви. Особливо, коли ЗМІ стали писати про причетність до народження дитинки Бориса Мойсеєва.

Коли в родині з’явилася донечка, щасливі Альона Апіна й Олександр Іпатов спочатку хотіли її назвати Наталкою, але переважила версія Ксюша. Адже саме пісня з такою назвою стала візитівкою Апіної. За рік заголовки в пресі замайоріли повідомленнями, що батьком Ксюші є Борис Мойсеєв. Насправді співак охрестив дитину у церкві, ставши її хрещеним. Хрещеною мамою для Ксюші Альона обрала свою однокласницю.

Народженню Ксенії передували 9 процедур ЕКО Апіної, які так і не призвели до бажаної вагітності. Тож коли донька врешті з’явилася на світ, жінка нікому нічого не розповідала про неї і навіть не показувала світлини дитини, щоб не зурочити. Нині Ксенія вже студентка. 21-річна дівчина вирішила стати лікарем, хоча батьки всіляко намагалися зліпити з неї зірку шоубізу. Та, певно, мамині гени передалися дівчинці не повною мірою.

Як дві краплі

Альона Апіна врешті зняла табу і похвалилася в мережі дорослою донькою, відзначивши:

“Подружка, дитина, психотерапевт, склянка води в старості”.

Альона Апіна: яка мама, така і донька

Видно, що обидві перебувають на пляжі і не застосовували косметику. Неймовірна схожість зіркової мами і її єдиної донечки вразила прихильників співачки.

Три кохання Апіної

Першим коханням Альони був майбутній композитор Віталій Окороков. Саме він подарував співачці, яка закінчила консерваторію, шлягер “Ксюша”, який приніс їй шалену популярність. Але дитячі стосунки не переросли в щось серйозне, і дівчина стала дружиною художника Валерія Апіна. Чоловік хотів дітей, а жінка ніяк не могла завагітніти, то він її покинув. Другий чоловік Олександр Іпатов став її продюсером. Він відразу втямив, що “Ксюша” – це хітяра, і не лише зробив студійний запис, але й зняв кліп.

Поділитися статтею

Зараз читають

Масаж від стресу

Масаж пальців, як метод зняття стресу

При сьогоднішньому способі життя ми постійно зайняті кількома завданнями одночасно. У нас є обов'язки вдома і на роботі, які іноді важко брати на себе, що породжує стрес.
Прикмети і традиції

Церковне свято 6 лютого: що не можна робити в цей день. Традиції, історія та...

Коли в цей день буде погода без вітру, то чекайте в другій половині липня тепло і сухі дні. Чи не буде вітрів і дощу.
Олександра Кучеренко показала стрункі ноги, і, щоб точно вже привернути до них увагу, опублікувала цілу добірку

Дружина Дмитра Комарова не витримала відряджень чоловіка і пішла до Дмитра Гордона

Дружина відомого мандрівника і журналіста Дмитра Комарова Олександра Кучеренко показала незвичайне фото з Дмитром Гордоном.
Аліна Гросу

Аліна Гросу вийшла заміж через маніпуляції

За словами співачки, перед весіллям у стосунках настала криза.

Популярне за тиждень

Популярне