Куди подівся наречений-сусід Лесі Нікітюк: до весілля справа не дійшла

Зараз 34-річна телеведуча Леся Нікітюк носить статус завидної холостячки. Втім, ще декілька років назад дівчина хвалилася своїм нареченим і розповідала про майбутнє весілля.

Леся Нікітюк із тих знаменитостей, які ретельно приховують своє особисте життя. Втім, так було не завжди. Відомо, що декілька років назад телеведуча була закохана в чоловіка, з яким таємно обручилася і планувала весілля. Леся не розкривала його ім’я публіці, вона називала його “сусід”. Цікаво, що він дійсно був і досі є сусідом Лесі, вони живуть через стінку. Саме на сходовій клітині вони колись познайомились. Відомо, що колишній наречений Нікітюк – київський бізнесмен. Сама Леся говорила про нього, що він талановитий, харизматичний і перспективний.

Леся Нікітюк з трепетом говорила про таємного нареченого в своїх інтерв’ю та в соціальних мережах і публікувала романтичні фото, на яких не було видно обличчя чоловіка.

Куди подівся наречений-сусід Лесі Нікітюк
Куди подівся наречений-сусід Лесі Нікітюк

В одному з давніх інтерв’ю Каті Осадчій Нікітюк зізналася, що вже планує весілля.

Хочу, щоб фату несли мої дівчатка-племінниці, посипали пелюстками троянд. Мені хотілося б зробити кілька весіль. Є дуже багато родичів, я хотіла б запросити всіх

, – говорила телеведуча.

Втім, до весілля так і не дійшло і закохані розлучилися. Леся довго не хотіла говорити про причину розставання, але зізналася, що це пов’язано з її публічністю і постійною занятістю. За словами Нікітюк, вони розійшлись без скандалів, вони відчули, що стомились від стосунків, але після “перерви” так і не зійшлись.

Варто відзначити, що колишні закохані так і залишились сусідами, що зробили їхнє розставання ще більш болючим. Телеведуча зізнається, що їй довгий час важко було чути, як її екс-наречений щось робить за стіною. Однак зараз Леся вже відпустила минуле і будує нові стосунки. Нещодавно Нікітюк зізналася, що має нові стосунки. Втім на цей раз телеведуча не збирається розказувати жодні подробиці на публіку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Нові чутки навколо хвороби  "няні Віки"

Відомий блогер звинувачує Анастасію Заворотнюк у брехні про хворобу, щоб “прикрити борги”, –...

Відомий блогер Олена Міро висловила свої припущення про те, що "Моя прекрасна няня " Анастасія Заворотнюк, може бути, зовсім не хвора.
Юрій Горбунов

Юрій Горбунов з сином стали водними гонщиками (Фото)

Так нещодавно Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в інстаграм цікаве фото, де вони з сином у воді біля автомашини.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Закохані Ксенія Мішина та Олександр Еллерт кваплять події: після повернення з відпустки задумалися про...

Екс-холостячка Ксенія Мішина та Олександр Еллерт не розлучалися з моменту завершення проекту і вже навіть планують створення сім'ї.
Військовослужбовці жінки України

(Відео) Жінки України взяли до рук зброю: тепер окупантам…!

Замість виховувати дітей, готувати їжу у своїй сім'ї, жінки змушені захищати свою Батьківщину разом із чоловіками. Але нехай російські окупанти знають, що й жінки взяли зброю до рук, то їм…!

Популярне за тиждень

Популярне