Тіна Кароль, Оля Полякова, Ольга Фреймут та інші зірки, які відправили своїх дітей навчатися за кордон

Багато українських знаменитостей вважають, що освіта за кордоном якісніша, тож відправляють своїх дітей навчатися за межі України. Діти, яких знаменитостей здобувають закордонну освіту, читайте далі в матеріалі.

Тіна Кароль

Тіна Кароль з сином
Зірки, які відправили своїх дітей навчатися за кордон: Тіна Кароль

Єдиний син Тіни Кароль покинув рідну домівку у віці 7 років і в перший клас він пішов не в Україні, а в Лондоні. Навчається Веніамін в Repton Preparatory School. Це престижна школа, де крім звичайних предметів діти навчаються живопису, займаються музикою спортом, танцями та іншим. Варто відзначити, що зараз 14-річний Веніамін знає англійську мову краще української. Тіна Кароль неодноразово в інтерв’ю зізнавалася, що рішення відправити сина навчатись за кордон в такому маленькому віці, їй далось дуже важко. Однак, за словами співачки, так хотів її покійний чоловік.

Оля Полякова

Оля Полякова отвела детей на похороны Елизаветы II в Лондоне
Зірки, які відправили своїх дітей навчатися за кордон: Оля Полякова

В цьому році навчатися в Лондон поїхали і діти співачки Олі Полякової. Старша донька Марія стала студенткою музичного університету. А ось молодшій доньці Полякової Алісі всього 11 років, однак і вона вже здобуває освіту за кордоном. Полякова зізнається, що хотіла відправити свою молодшу доньку навчатись за кордон у більш старшому віці, однак через війну в Україні це трапилося раніше. Зараз дівчинка навчається в школі у Лондоні. Це так звана школа-інтернат. Діти там і живуть і навчаються.

Ольга Фреймут

Фреймут познайомилась з хлопцем своєї дочки та поділилась враженнями
Зірки, які відправили своїх дітей навчатися за кордон: Ольга Фреймут

16-річна донька “ревізорши” Ольги Фреймут Злата навчається в престижній школі в США. До цього дівчина навчальсь в приватній київській школі, де навчання проходило англійською мовою. Злата захоплюється танцями та режисурою. Ймовірно, вищу освіту дівчина здобуватиме саме у сфері творчості.

Катя Осадча

Катя Осадча з сином Іллею
Зірки, які відправили своїх дітей навчатися за кордон: Катя Осадча

Старший син Каті Осадчої Ілля вже 2 роки навчається в  Університеті Меріленду у Сполучених Штатах Америки. Хлопець обрав для себе сферу IT-технологій. Катя Осадча запевняє, що її син має намір повернутися в Україну після закінчення навчання в США.

Поділитися статтею

Зараз читають

Юлія Леус і Андрій Джеджула

Дружина Джеджули розповіла про стосунки з чоловіком після звинувачень у насильстві: живуть під одним...

Дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус висловилася про нинішнє життя з чоловіком після звинувачень у домашньому насильстві і народження спільної дитини.
Даша Трегубова з донькою Поліною

9-річна Поля, дочка Даші Трегубової, читає монолог Гамлета українською мовою

Популярна актриса і ведуча Даша Трегубова тепер живе сама з 9-річною дочкою і активно займається її розвитком. Подивіться, які успіхи робимо дівчинка.
Як виглядали перукарні в СРСР?

Кам’яні обличчя і фени-ковпаки: як виглядали перукарні СРСР (ФОТО)

Для звичайних людей похід в перукарню уже вважався святом.
Зірки відзначили день народження дітей

Як зірки відзначали день народження дітей: Горбунов з Осадчою разом, Бадоєв із Фреймут –...

На цьому тижні знаменитості відзначили дні народження своїх нащадків. У поле зору потрапили щасливі батьки – Оля Фреймут, Катя Осадча з Юрієм Горбуновим, Алан Бадоєв. Як привітали селебріті своїх синів і доньок?

Популярне за тиждень

Популярне