44-річна Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену: що стало з зіркою 2000-х

Українська співачка Євгенія Власова декілька разів зникала зі сцени і поверталася назад, але зараз про неї майже не чутно. В статті читайте, чим зараз займається зірка.

Євгенія Власова була популярною співачкою в 2000-х роках. Її хіт “Ветер надежды” знають всі люди того покоління, цю пісню навіть заспівав на своєму першому сольному концерті після повернення на сцену Володимир Дантес з дозволу авторки. А де ж сама Власова?

Куди зникла з шоу-бізнесу Євгенія Власова

Женя народилася в творчій сім’ї. Її батько співав в капелі імені Левка Ревуцького, а мати була актрисою. Захоплення музикою у Власової з’явилося в ранньому дитинстві. Закінчивши школу, вона вступила в музичне училище імені Глієра, на перших курсах вже співала в клубі “Голлівуд” і почала заробляти гроші, які допомогли їй забезпечувати маму і брата, тому що батько пішов коли вона була маленькою і не допомагав родині.

В 2000 році Власова познайомилася з продюсером Дмитром Костюком, за якого в 2004 році вийшла заміж через вагітність і залишила сцену. Шлюб не став щасливим, Євгенія пішла від чоловіка і сама ростила дочку Ніну, відновила кар’єру, але потім знову зникла.

Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену
Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену

Пізніше стало відомо, що це зникнення було пов’язано з проблемами зі здоров’ям. Їй поставили невірний діагноз, виписали невірне лікування і це викликало багато інших ускладнень.

В 2019 році Власова випустила першу після довгої перерви пісню “Відчуття”. Взяла участь в проекті “Танці з зірками”, але повертатися на велику сцену не стала і не збирається, тому що їй некомфортно в цій сфері:

Я не готова більше робити те, що потрібно. Я хочу робити те, що я хочу

, – коментувала Власова своє зникнення з шоу-бізнесу.

Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену
Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену

Зараз Євгенія Власова іноді викладає нові публікації в Інстаграм-блозі, а також притримується патріотичної позиції з моменту повномасштабного російського вторгнення на територію України.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як виглядає перший чоловік Юлії Висоцької

Як виглядає перший чоловік Юлії Висоцької: Андрій Кончаловський не перший, за кого вона вийшла...

Російська актриса і ведуча кулінарного шоу "Едим дома" Юлія Висоцька давно у шлюбі з набагато старшим від неї Андрієм Кончаловським, до якого у неї був інший чоловік.
Провідні 1 + 1

Якими до популярності були Алла Мазур, Лідія Таран, Марічка Падалко та інші провідні 1...

Як виглядали найвідоміші ведучі телеканалу 1 + 1 коли тільки починали свою кар'єру на ТБ - У Мережі вдалося знайти ранні знімки знаменитостей.

Зірка “Сватів” Кошмал пояснила, як відреагувала на проросійську позицію Добронравова: “Розчарована”

Герої популярного серіалу "Свати" багато років працювали на одному знімальному майданчику та стали по-справжньому рідними. Проте події, що розпочалися 24 лютого, зробила близьких людей ворогами.
Старший син Ірини Білик вийшов з-під маминого контролю

Схожий на Скрябіна 23-річний син Ірини Білик не хоче одружуватися й заводити дітей: “Ми...

Старший син Ірини Білик вже відсвяткував 23-річчя. Гліб Оверчук виріс доволі самостійним молодиком. Він уже співмешкає зі своєю коханою, але на поради зіркової мами врешті одружитися, не реагує.

Популярне за тиждень

Популярне