Колега Софії Ротару пояснив її мовчання в питанні війни: “Михайлівна дуже скромна людина, говорить музикою”

Відома українська співачка й досі замовчує війну в Україні. Втім, колега Софії Ротару спробував виправдати її мовчання. Чому артистка саме так реагує на те, що відбувається в країні?

Український продюсер, музикант і співак висловився на підтримку української легендарної Софії Ротару. Так, Руслан Квінта зізнався, що він дуже схожий на свою зіркову колегу. В останньому інтерв’ю для “КП Україна” знаменитість розповів, як ставиться до того, що Софія Ротару не коментує війну в Україні.

Квінта виправдав Ротару

Так, у своєму останньому інтерв’ю знаменитість поговорив із журналістами про поведінку Софії Ротару. На думку Руслана Квінти, українська співачка мовчить про події в рідній країні, адже не хоче робити собі ім’я на таких трагічних подіях. Продюсер заявив, що Софія Ротару не бажає піаритись на війні.

Знаменитість зазначив, що легендарній співачці є з ким обговорювати те, що відбувається навкруги, а тому немає потреби зайвий раз намагатись зробити собі рейтинги в мережі.

У неї, як і у мене, є з ким спілкуватися. Я взагалі не люблю цього всього показушного. І до війни я жив у своєму творчому світі

– прокоментував Квінта.

Руслан Квінта пояснив мовчання Ротару
Руслан Квінта пояснив мовчання Ротару

Крім того, додав знаменитість, він помітив, що нині з’явилось багато людей, які хочуть “зловити хайп” на горі інших. Руслан зізнався, що таким чином люди просто розпиляють свою внутрішню енергію. Проте, за словами Квінти, він, як і Софія Ротару, не хоче дарма витрачати власні сили на те, щоб сподобатись комусь.

Український продюсер звернув увагу на схожість з відомою співачкою. За словами Руслана, їхня схожість полягає в тому, що вони обидва не говіркі та сором’язливі. Знаменитість звернув увагу на те, що він, як і Ротару, рідко дає інтерв’ю, а також не особливо любить брати участь в телепроєктах.

Софія Ротару мало говорить про війну
Софія Ротару мало говорить про війну

Саме в цьому, на думку Руслана Квінти, причина того, що Софія Ротару майже не говорить в особистому блозі про війну в Україні. Більш того, артист пригадав, що сенс життя полягає в тому, аби про тебе говорили лише хороше, коли тебе не стане. А ось думати про те, що про тебе пишуть за життя – марна справа.

Руслан Квінта також зазначив, що він не розуміє, що має говорити Софія Ротару, адже українська співачка розмовляє піснями та музикою – так само як і він.

Поділитися статтею

Зараз читають

Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про минуле

22-річна дівчина Остапчука зізналась, як бідно жила до зустрічі з ним: “Пила Нескафе 3...

Двічі розлучений Володимир Остапчук не встиг відійти від розставання з Христиною Горняк, як вже знайшов собі нову дівчину. Кохана шоумена привідкрила завісу свого минулого
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 7 липня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що приготували вам планети...

Ця напруга може змусити вас відчути себе втягнутим у двох різних напрямках, але це також відповідний час, щоб скласти план.
Маша Кончаловская - як вона себе почуває?

Маша Кончаловская: вся історія. Чому Юлія Висоцька тримає дочку в комі (Відео)

2013 рік. Франція. Щаслива сім'я: мама, тато, дочка, син. Відпочинок, про який вони так давно мріяли. Що може бути краще уїк-енду в саму романтичну країну?
Купання на Водохреща

Церковне свято Хрещення Господнє 2021: традиції та історія. Як правильно купатися в ополонці

Перед тим як вирішити зануритися, потрібно проконсультуватися у лікаря. Повинні поряд бути рятувальники та медичний персонал.

Популярне за тиждень

Популярне