Комплекси зірок: чого соромляться Настя Каменських, Дорофєєва, Тіна Кароль та інші відомі красуні

Прихильники вважають їх ідеальними, втім навіть у цих красунь є комплекси з приводу своєї зовнішності. Чого соромляться найкрасивіші жінки українського шоу-бізнесу, читайте далі в матеріалі.

Кожна людина має комплекси, зірки не виключення. Артисткам, яких називають найгарнішими в українському шоу-бізнесі, багато що не подобається у власній зовнішності.

Настя Каменських

Настя Каменських, ставши NK, здобула чимало нагород
Через що комплексує Настя Каменських

Настя Каменських не приховує, що сильно комплексує, через зайву вагу, яку час від часу набирає, а потім скидає. Останні роки співачка ретельно слідкує за власною фігурою: щодня займається спортом і правильно харчується. Втім стрес погано впливає на Настю. Співачка заїдає стрес. Не дивно, що у 2022 році, коли в Україні йде війна, Каменських знову набрала зайву вагу.

Тіна Кароль

Тіна Кароль показала, як їй вдалось помолодіти
Через що комплексує Тіна Кароль

Тіну Кароль тричі визнавали найкрасивішою жінкою України по версії журнала “VIVA”. Втім, навіть це не позбавило співачку комплексів. Тіна зізнається, що їй весь час здається, що вона не занадто худа. Також співачка говорить, що хотіла б бути емоційнішою.

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва показала, як виглядає після двох днів без душу
Через що комплексує Надя Дорофєєва

Якщо попередні героїні статті комплексують через зайву вагу, то Дорофєєва навпаки багато років комплексувала через надмірну худорлявість. Крім того, дівчина в юності мала проблеми зі шкірою і переймалася через прищі на обличчі. Зараз зірка зізнається, що намагається миритися із власними комплексами, проте це не завжди у неї виходить.

Маша Єфросініна

Маша Єфросініна відповіла на коментарі про її надмірну худорлявість
Через що комплексує Маша Єфросініна

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна все свідоме життя не задоволена власним тілом. В шкільні роки дівчину дражнили, через високий зріст, а в юнацтві Маша мала зайву вагу. Єфросініна вже давно скинула зайву вагу, втім комплекси залишились. Телеведуча зізнається, її досі не влаштовує живіт, коліна і передпліччя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Зіркові пари, що побралися й обвінчалися у 2022 році

Одруження зірок 2022: Марія і Олександр Кривошапки, Квіткова і Добринін, Ілона Гвоздьова та Іван...

Війна не може стати на заваді коханню. І якщо закохані вирішили бути разом, то зроблять це за будь-яких умов. Хто з зірок наважився побратися в 2022 році?

Стала ширшою за чоловіка: вагітна Каменських на новому фото ледь помістилася в об’єктив –...

Популярна українська співачка Настя Каменських після повернення в Україну викликала чутки про свою довгоочікувану вагітність від зіркового чоловіка Потапа.
Моліться за покійних, потрібно пом'янути близьких

Молитви за покійних і для скорботних. Радониця -батьківський день

Наші померлі близькі знаходяться поруч аж до Радониці, а потім їх радісні душі відправляються знову на Небеса.
Чоловік заздрив дружині-домогосподарці

Чоловік заздрив дружині-домогосподарці, тому попросив Бога поміняти їх місцями: цікава притча з несподіваним кінцем...

Чоловік думав, що бути домогосподаркою найлегше. Він так заздрив своїй дружині, що хотів і сам на деякий час стати жінкою. Що з цього вийшло – читайте притчу.

Популярне за тиждень

Популярне