Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко: як зараз виглядають і чим займаються

На телеканалі СТБ раніше виходило багато шоу, в яких приймали участь відомі психологи Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко. Куди вони зникли?

Дмитро Карпачов почав свою телевізійну кар’єру в 2009 році після того, як напрацював практичний досвід психологом-консульнантом. Його запросили в проект “Савік Шустер Студія” на роботу психолога-модератора і він погодився. Участь в програмі проклала шлях з “Першого національного” на СТБ.

В шоу “Правила життя” Карпачов став телеведучим, інтелігентний, іронічний та молодий чоловік одразу ж сподобався глядачам. Потім Дмитро зайняв місце в соціальному реаліті-шоу “Кохана, ми вбиваємо дітей”, йому поступали все нові і нові пропозиції, він перетворював такі програми як “Детектор брехні”, “Вагітна у 16”, “Доньки-матері”, “Врятуйте нашу сім’ю”, “Супермама”, “Супербабуся” в найрейтинговіші.

Також Карпачов розвивав свій Інстаграм-блог і офіційний сайт, присвячений питанням виховання дітей, стосункам і особистісного розвитку.

Куди зник Дмитро Карпачов
Куди зник Дмитро Карпачов

Зараз під час війни Дмитро Карпачов зник з телевізійного ефіру, але він продовжує піднімати важливі теми з психології у блозі та веде діалог зі своїми фанатами в Мережі.

Наталія Холоденко – подруга Карпачова. Вона почала працювати з 17 років, суміщаючи роботу і навчання на медичного психолога. Тоді на своїй першій роботі Наталія зустріла першого чоловіка, з яким створила спільний бізнес психологічній сфері. Так Холоденко почала свою кар’єру, проводячи консультації, виступаючи на семінарах, читаючи лекції.

Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко
Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко

Справжній прорив у Наталії почався зі співпраці з СТБ. Вона вдало пройшла кастинг і отримала місце експерта в програмі “Все буде добре”. Тепер за її плечима безліч телепроектів на топових українських каналах – “Україна”, “СТБ”, “Новий канал”, “1+1”.

Куди зникла Наталія Холоденко
Куди зникла Наталія Холоденко

Зараз Холоденко проводить консультації з клієнтами з різних країн світу онлайн і в живу. Також вона продає власні майстер-класи і тренінги по психології, у неї є власна Школа психології. Наталія в числі тих українських зірок, які евакуювалися за кордон після 24 лютого 2022 року.

Поділитися статтею

Зараз читають

булочки Сіннабон

Найніжніші і повітряні булочки Сіннабон: смачніше, ніж в кондитерській

Хто одного разу спробував таку булочку, запам'ятав смак назавжди.
Олег Сенцов познайомився з 3-місячним сином

Режисер Олег Сенцов у 46 років став батьком четвертої дитини: хто мами решти дітей...

2022 рік приніс режисеру Олегу Сенцову чимало вагомих подій. Так, колишній бранець кремля став до лав ЗСУ, щоб захищати свою країну. А ще у чоловіка відбулися кардинальні зміни в особистому житті – він одружився і став батьком. Це вже четверта за ліком дитина у митця.
Ані Лорак

Особа Ані Лорак крупним планом викликало питання у фанатів: скільки пластичних операцій зробила?

Теледіва Ані Лорак завжди вміє дивувати своїми нарядами. Примітно, що її образи дуже прості і непримітні, а виглядають дорого і ефектно.

Популярне за тиждень

Популярне