Що відомо про першу дружину Віталія Борисюка, яку він покинув заради Сумської: таємнича жінка на ім’я Жанна

Ольга Сумська і Віталій Борисюк разом вже більше ніж чверть століття. Проте для кожного з них, це вже не перший шлюб. Якщо про першого чоловіка Сумської знають всі, то про першу дружину Борисюка мало хто чув.

Зіркова пара Ольга Сумська і Віталій Борисюк в цьому році відсвяткували 26-річчя подружнього життя. Однак публіка досі пам’ятає, як зародились їхні стосунки, адже історія кохання Борисюка і Сумської схожа на любовну мелодраму.

Майбутнє подружжя познайомились у студентські роки. Тоді Віталій був заручений з дівчиною на ім’я Жанна. Зараз чоловік зізнається, що йому відразу сподобалась Ольга, але він навіть ненаважувався підійти до красуні з сім’ї театралів.

Хоробрості Віталій набрався вже тоді, коли розлучився зі своєю першою дружиною Жанною, а Сумська на той час була в шлюбі з актором Євгеном Паперним і була від нього вагітною.

Тоді Сумська і Борисюк працювали в одному театрі і грали на одній сцені. Так вийшло, що Ольга і Віталій стали коханцями, аж поки їх на гарячому не зловив Паперний.

Це було гучне розлучення зі скандалом, втім, як виявилось, це було на краще, адже Борисюк і Сумська змогли в подальшому збудувати міцну сім’ю.

Віталій Борисюк і Ольга Сумська

Що стосується Паперного, з ним у Сумської і Борисюка досі не найкращі стосунки, хоча їм часто доводиться перетинатися по роботі. А ось колишня дружина Борисюка зовсім зникла з життя акторка. В Мережі неможливо знайти жодного фото Жанни і інформацію про її життя. Відомо лише те, що спільних дітей у Віталі і Жанни немає.

Нагадаємо, нещодавно Ольга Сумська в одному з інтерв’ю зізналася, що у їхьому шлюбі з Борисюком було багато негараздів, але їм вдалось їх подолати. За словами акторки в їхньому шлюбі були зради, і з боку Борисюка і з боку самої Ольги. Це мало не привело до розлучення, втім подружжя винесли для себе уроки і вирішили жити далі разом.

Поділитися статтею

Зараз читають

Наталя Могилевська

Новий образ Наталі Могилевської в Інстаграм: співачка звернулася до шанувальників з радою про Clubhouse...

Все-таки потрібно бути в тренді не тільки за нарядами та манері поведінки та спілкування, а й стежити за нововведеннями в Інтернеті.
Влад Яма

Влад Яма розповів, на що йому не вистачає грошей

Кажуть, у багатих свої чудасії. Але кожен хоче жити красиво і виконувати свої мрії.
Козинаки з кунжуту

Козинаки з кунжуту: простий рецепт за 5 хвилин

Козинаки - це прекрасні солодощі до чаю або поживний перекус.
Михайло Єфремов

П’яний Михайло Єфремов влаштував ДТП у центрі Москви: порушено кримінальну справу

Російський актор Михайло Єфремов був затриманий в нетверезому стані співробітниками поліції ввечері восьмого червня.

Популярне за тиждень

Популярне