Як співає старша донька Полякової, яку Оля просуває на велику сцену: 17-річна Маша продемонструвала свій вокал

17-річна донька Олі Полякової Маша мріє про велику сцену і славу співачку. Однак, чи є у дівчини талант і чи насправді вона володіє гарним голосом?

Старша донька Олі Полякової  Марія не менш відома публіці ніж її мама. Дівчина ще з 14 років активно веде свій Інстаграм-блог, де часто публікує недитячі знімки і епатує публіку своєю поведінкою.

Маша зовсім не боїться погано повпливати на репутацію своє мами, тож привертає до себе увагу всіма можливими для цього способами. Робить це дівчина лише тому, що мріє стати відомою та популярною співачкою.

Маша Полякова розповіла про курйозну ситуацію у гуртожитку в Лондоні
Як співає старша донька Полякової, яку Оля просуває на велику сцену

Марія навіть має власний музичний гурт, який називається “ШВИ”. Дівчина там являється солісткою. Молодіжний гурт вже встиг дати декілька невеликих концертім. Втім після виступу замість омріяної слави Маша отримала купу хейту в свій бік. Публіка засудила пісні, які співає дівчина, адже вони майже повністю складаються з ненормативної лексики. Крім того коментатори відмітили, що Маша має досить слабкий вокал і не тягне на співачку.

Нещодавно Маша Полякова опублікувала відео, де заспівала популярну молодіжну пісню і зіграла на маленькій гавайській гітарі – укулеле. Дівчина хотіла показати, що вона має слух і голос.

Користувачі Мережі позитивно відреагували на відео Маші і написали багато гарних коментарів, але першою дівчину оцінила її мама Оля Полякова.

Суперблондинка написала в коментарях, що дуже чисто заспівала і змогла передати інтонації.

  • А ось, що написали інші користувачі Мережі:
  • “Голос красивий і сильний”
  • “Вибач, але тобі краще зніматися в кіно. Сцена – не твоє”;
  • “Гени нігтем не задавиш. Мені дуже подобається, як ти співаєш”;
  • “Так сподобалось, давай ще кавери”.

Нагадаємо, в цьому році Маша Полякова стала студенткою престижного лондонського ВНЗу, де навчається музики. Дівчина не збирається покидати співи, а навпаки, робить все, щоб стати професійною співачкою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Знайдіть відмінність

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд на картинці метелика, відмінного від інших

Художник теж любить малювати метеликів і тому вирішив придумати тест на уважність і намалював на картинці багато метеликів. Вони здаються однакові та не відрізняються один від одного.
Олег Винник

Як Олег Винник виглядав в дитинстві: архівне фото маленького повелителя вовчиць і підкорювача серця...

До особистого життя знаменитостей завжди прикута підвищена увага публіки, а особливо багатьох цікавлять дитячі роки улюблених кумирів. Саме тому сьогодні ми покажемо, як головний вовк країни Олег Винник виглядав в дитинстві.
Як виглядає вагітна дружина Бурака Озчивіта

Як виглядає вагітна дружина красунчика-актора Бурака Озчивіта з “Величного століття”: чекають на двійню

Відомий турецький актор Бурак Озичивіт скоро вдруге стане батьком – його дружина-красуня похизувалась кругленьким животиком на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм
Заграй мені колискову!

7 акварельних ілюстрацій, які намальовані з використанням справжніх осіннього листя (Фото)

На мій погляд, осінній сезон - це диво, і особисто мені це дуже подобається.

Популярне за тиждень

Популярне