Чим зараз займаються Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова та інші українські спортсменки, про яких знає весь світ

Героїні сьогоднішньої статті прославились на весь світ через свої неймовірні успіхи у спорті, однак всі вони вже пішли з професійного спорту. Чим зараз живуть Яна Клочкова, Лілія Подкопаєва та Оксана Баюл, читайте далі в матеріалі.

Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва – спортивна гімнастка, яка вразила весь світ своєю пластичністю і зробила гімнастичний трюк, який досі не змогли повторити.

Чим зараз займається Лілія Подкопаєва
Чим зараз займається Лілія Подкопаєва

У 2004 році Лілія пішла під вінець з бізнесменом Тимофієм Нагорним. Спортсменка довго намагалася завагітніти, але у неї нічого не вдавалось, лікарі давали мізерні шанси народити дитину. У 2006 році подружжя вирішили усиновити дитину – хлопчика Вадима. Після усиновлення сталося “диво”, Лілія дізналась про власну вагітність. Так, на світ з’явилася донька Лілії Кароліна, хрищеною мамою якої стала співачка Ані Лорак.

Лілія Подкопаєва з дітьми
Лілія Подкопаєва з дітьми

У 2009 році Подкопаєва розлучилася зі своїм чоловіком.

Зараз Лілія Подкопаєва заміжня втретє за бізнесменом Ігорем Дубинським. У 2019 році, у віці 41 рік, спортсменка народила доньку.

Подружжя живуть на дві країни: Україна і США. Лілія дає майстер-класи по гімнастиці і займається вихованням дітей.

Яна Клочкова

Чим зараз займається Яна Клочкова
Чим зараз займається Яна Клочкова

Яна Клочкова – чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання і найбільш титулована спортсменка України. З великого спорту Яна пішла у 2008 році і почала шукати жіноче щастя. У 2009 році плавчиня завагітніла від свого коханого  бізнесмена Левана Нодаровича, втім він її покинув ще до народження дитини. У 2010-му Яна стала мамою хлопчика Олександра. Спортсменка декілька разів намагалася відкрити власний бізнес, але у неї це так і не вдалось.

Яна Клочкова з сином
Яна Клочкова з сином

Зараз Клочкова проживає у Києві з сином. Дівчина так і не вийшла заміж. Дівчина активно веде блог в Інстаграм, захоплюється фотографією і подорожує.

Оксана Баюл

Чим зараз займається Оксана Баюл
Чим зараз займається Оксана Баюл

Оксана Баюл – олімпійська чемпіонка з фігурного катання. Після феєричного успіху на Зимовій олімпіаді в 1994 році Оксану запросили в США виступати на змаганнях. Тоді Оксані було 17 років і вона залишилась без батьківського контролю і “звернула не на ту стежку”.

У 19 років Баюл сіла п’яна за кермо і потрапила у серйозну аварію. Дівчина проходила довготривале лікування і була засуджена на умовний термін. За рішенням суду Оксана мала пройти й лікування від алкогольної залежності. За той період дівчина набрала багато зайвої ваги і випала з великого спорту.

Зараз Баюл живе в США, вона заміжня, дітей немає. Оксана веде власний бізнес і має бренд одягу.

Поділитися статтею

Зараз читають

Сестра Фріске показала її вагітні фотографії

Рідні Жанни Фріске поділились рідкісним вагітним фото співачки: з величезним животом і щасливим живим...

Відома російська співачка занадто рано пішла з життя та не встигла сповна відчути всі радощі материнства. Рідні Жанни Фріске показали, як виглядала знаменитість, коли була вагітна

Надя Дорофєєва показала, як проводить час із дітьми Кацуріних: щаслива сім’я, тільки інша мама...

Стосунки між колишніми друзями та нинішніми коханцями Надією Дорофєєвою та Михайлом Кацуріним стрімко розвиваються. Так, українська співачка поділилася знімками, на яких весело проводить час із дітьми коханого

Красуня Ольга Сумська уже почала готувати пасочки: показала свій кулінарний шедевр

У 2021 року Великдень святкуватимуть 2 травня по православним календарем. Це означає, що залишилося вже менше двох тижнів до релігійного свята.
Віталій Козловський з батьком

“Ти був найкращим з батьків “: Віталій Козловський попрощався з батьком

15 серпня помер батько співака Віталія Козловського - Віталій Сергійович. Йому було 74 роки.

Популярне за тиждень

Популярне