Аніта Луценко зі “Зважені та щасливі” зізналася, що цілий рік не була вдома: “Це просто якесь чудо трапилось”

Відома українська телеведуча і тренер шоу "Зважені та щасливі" Аніта Луценко розповіла про річницю відсутності вдома. Зірці пощастило покинути Україну до війни.

Аніта Луценко разом зі своєю дочкою Мією обживається в Великобританії, але залишатися там назавжди не думала від самого початку свого перебування в цій країні. Вона впевнено заявила, що повернеться в Україну після перемоги і буде прикладати зусилля до відбудови батьківщини.

В своєму Інстаграм-блозі Аніта Луценко зізналася, що цілий рік не була вдома. Спортсменка виклала фото з відпочинку в Таїланді і розповіла про річницю відсутності в Києві:

З дев’ятнадцяти років я проводила кожну зиму (більшу частину). Минулий рік не став виключенням. Їхавши з Мією в готель в машині з однією валізою на двох — як зараз пам’ятаю, промайнуло в голові “Надовго”

Аніта Луценко зі Зважені та щасливі зізналася, що цілий рік не була вдома
Аніта Луценко зі Зважені та щасливі зізналася, що цілий рік не була вдома

Зірка шоу “Зважені та щасливі” брала зворотній квиток додому на 18 чи 20 лютого, мала багато планів у Києві, але через те, що було багато застерігань і деякі рейси Аніта відмітила, що їй дуже пощастило не тікати з дочкою під сиренами і вона не уявляє, що пережили мільйони українців після 24 лютого 2022 року в спробах врятуватися:

Так, мені не довелося з дитиною тікати під сирени на переповнених потягах і прострілюваних дорогах від війни, чесно, я просто не уявляю, що всі пережили. Немає слів. Я співчуваю кожному

, – поділилась Луценко.

Знаходячись в безпеці, вона намагалася допомогти всім чим може тим, хто в небезпеці. Вона і не тікала від війни, тому що так вийшло, що знаходилася на той момент за кордоном, але і не схопила дитину та не бігла назад назустріч небезпеці.

Для мене, це просто якесь чудо трапилось. Тож рік не вдома. Хто б міг подумати. Так багато всього змінилось

, – написала Аніта.

Знаменитість запропонувала прихильникам в коментарях оцінити від 1 до 10 наскільки змінилося їх життя і стан та своє оцінила на 8 балів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Влад Яма - як живе його дружина?

Як виглядає дружина хореографа Влада Ями, і чи правда, що він пішов до неї...

Іменитий український хореограф Влад Яма - справжній викрадач жіночих сердець. Напевно тому навколо нього і ходять постійно чутки про романи.
Леся Нікітюк показала Єфросініну без макіяжу

Нікітюк показала, який вигляд зараз має Єфросініна в реальному житті: ведучу важко впізнати без...

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк показала, який насправді має вигляд її зіркова колега без макіяжу. Втомлену Машу Єфросініну важко впізнати в реальному житті

“Повернулась”: зниклу зрадницю Ані Лорак застукали в незвичайному місці – втекла після зірваного концерту...

Нещодавно Мережу сколихнула новину про те, що концерти зрадниці Ані Лорак у Європі один за одним зривають. Після останніх подій зірку "застукали" у жалюгідному вигляді – не нафарбоване обличчя сховала за сонцезахисними окулярами
Сергій Бабкін і дружина Сніжана

Сергій Бабкін спробував виправдатися за зради дружині з сотнею жінок: “Це було моєю звичкою”...

Популярний український музикант Сергій Бабкін розповів, чому зраджував своїй дружині Сніжані, у якій потім довго і старанно вимолював прощення.

Популярне за тиждень

Популярне