Скріпили шлюб перед Богом: Хамайко і Оністрат, Квіткова і Добринін та інші пари, які повінчались

З кожним роком закохані пари все рідше крім офіційного шлюбу вирішують закріпити шлюб перед Богом. Втім, серед зіркових пар є немало тих, хто повінчався.

Релігійні люди вважають, що шлюб справжній лише після того, коли подружжя повінчаються. Такий шлюб вважають “укладеним на небесах”.

Валентина Хамайко і Андрій Оністрат

Зіркові пари, які повінчались: Хамайко і Оністрат
Зіркові пари, які повінчались: Хамайко і Оністрат

Відома телеведуча Валентина Хамайко і бізнесмен Андрій Оністрат живуть у щасливому шлюбі більше 15 років і виховують четверо дітей. При цьому офіційно шлюб вони не реєстрували. Закохані вирішили, що для них важливіше скріпити шлюб перед Богом, тож у 2017 році вони повінчалися.

Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

Весілля Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко
Зіркові пари, які повінчались: Комаров і Кучеренко

Телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров одружився на юній красуні Олександрі Кучеренко у 2019 році. Їхні стосунки були таємними і реєстрували шлюб вони теж таємно. Дмитро і Олександра розписалися у Києві без жодних церемоній і відправились у Єрусалим, щоб там повінчатися.

Нікіта Добринін і Даша Квіткова

Зіркові пари, які повінчались: Квіткова і Кучеренко
Зіркові пари, які повінчались: Квіткова і Кучеренко

Нікіта Добринін і Даша Квіткова стали єдиною парою із шоу “Холостяк”, яким вдалося зберегти стосунки поза проєктом і побудувати сім’ю. Вони одружилися у 2020 році і планували згодом повінчатися. Подружжя відкладали таїнство вінчання, втім після довгої розлуки через війну, закохані вирішили, що вже прийшов час. Даша і Нікіта повінчалися без жодного розголосу. Вони були у цей день лише у двох: без рідні та друзів.

Тіна Кароль і Євген Огір

Свадьба Тины Кароль
Зіркові пари, які повінчались: Тіна Кароль і Євген Огір

Тіна Кароль і Євген Огір одружилися у 2008 році. Мало хто знає, але їхнє перше весілля проходило на Мальдівських островах, в той час, коли в Україні була зима. Тоді закохані зробили свято лише для себе і не запрошували гостей. Лише через півроку, влітку, подружжя вирішило зіграти шумне весілля, куди запросили багато гостей і пресу. Саме тоді Тіна і Євген повінчалися у Києво-Печерській Лаврі. На жаль їхній шлюб обірвала страшна хвороба. У 2013 році Євген Огір пішов з життя через онкологію.

Поділитися статтею

Зараз читають

Найкоротші зіркові шлюби: Аліна Гросу, Тарас Цимбалюк та інші зірки

Найкоротші зіркові шлюби: Аліна Гросу, Тарас Цимбалюк та інші зірки, які розлучилися невдовзі після...

Даючи весільні обітниці, вони обіцяли бути разом, поки їх не розлучить смерть, але порушили свою обіцянку вже через декілька місяців. Які зіркові пари розлучилися через пару місяців після весілля – далі в матеріалі.
Тіна Кароль похвалилася крутою фотосесією

Кароль показала соковиті фото і привабливо закусила губу: Дан Балан в минулому

Українська співачка Тіна Кароль ще вчора до півночі в запаморочливій сукні вела "Танці з зірками ", а вже сьогодні вранці публікує собі в Інстаграм неймовірно красиві знімки. Справжній трудоголік!
Валерій Меладзе

Валерій Меладзе похвалився тим, що перші матюки вивчив зовсім дитиною: “Я не сноб і...

Відомий російський співак Валерій Меладзе поділився особистою думкою щодо мату в піснях і розповів, коли він сам поповнив ним свій словниковий запас.
Весна!

Церковне свято 17 квітня 2021 року. Історія, традиції і що не можна робити в...

Не можна лаятися і сваритися, особливо зі своїми сусідами. Не потрібно негативно мислити або комусь заздрити. Чи не вінчаються в цей день.

Популярне за тиждень

Невдачі Alina Pash: весілля з французом виявилося фейком, а виступ на...

Співачка Аліна Паш із Закарпаття пережила дві найбільші прикрості в житті – дівчина невдало вийшла заміж, а ще після перемоги в національному відборі на "Євробачення" через скандал так і не змогла поїхати на конкурс, поступившись другому місцю "Калуш оркестра".

Популярне