Юрій Лоза назвав умову, за якої концертна діяльність українки Ані Лорак має майбутнє: “Якщо будуть гроші”

Колега Ані Лорак та відомий російський композитор поставив співачці ультиматум та назвав єдину умову, за якої можливе продовження творчої діяльності артистки. Інакше – кінець

Відомий російський співак і композитор висловився стосовно творчості та кар’єри Ані Лорак. Так, публіка впевнена, що одіозна співачка вирішила остаточно перебратись до росії та будувати свою кар’єру саме там. В Україні в Ані Лорак майже не залишилось шансів на прощення, проте навіть на території рф в артисти є деякі проблеми. Саме про це висловився Юрій Лоза, колега Ані Лорак і композитор.

Творчість та професійна діяльність Ані Лорак

Так, за словами композитора, кар’єра співачки нині переживає труднощі. Композитор впевнений, якщо не вжити відповідних заходів, то артистка ризикує опинитись за бортом своєї професійної діяльності. Крім того, знаменитість назвав ледве не єдину умову, яка може врятувати кар’єру скандально відомої Ані Лорак.

Юрій Лоза висловився стосовно кар'єри опальної співачки Ані Лорак
Юрій Лоза висловився стосовно кар’єри опальної співачки Ані Лорак

У коментарі для росЗМІ “Московский комсомолец” Юрій Лоза не заперечував того, що багато прихильників мовчунки вважають її доволі талановитою та креативною співачкою, проте Ані Лорак буде замало її горезвісного таланту. Так, композитор наголосив, що без грошей артистці немає чого робити на сцені. Більш того, Юрій Лоза ледве не впевнений, що про артистку швидко забудуть, якщо у неї не буде коштів.

Якщо вона матиме гроші, то й хіти будуть. Вдасться купити добрий матеріал, будуть шлягери. Не знайде грошей, що тут поробиш

– прокоментував Юрій Лоза для російського видання.

У росії заговорили про те, що кар'єрі Ані Лорак може настати кінець
У росії заговорили про те, що кар’єрі Ані Лорак може настати кінець

Можна припустити, що росЗМІ запустили подібний меседж із “лагідним нагадуванням” зірці, що час остаточно зайняти позицію у питання кровопролитної війни росії проти України. Хоча Ані Лорак досі відгороджувалась від будь-яких запитань про повномасштабну війну в її рідній країні, всі розуміють, що будувати кар’єру в рф та при цьому намагатись всидіти на двох стільцях – неможливо.

Так, варто зазначити, що Ані Лорак зробила свій вибір – скандально відома артистка, яку колись дуже сильно любили в Україні надала перевагу державі, яка розпочала повномасштабну війну в країні, де народилась зірка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Домашні чебуреки

Супер швидкий і простий рецепт приготування чебуреків

Зовнішня сторона правильного чебурека повинна бути ідеально хрусткою, в той час як начинка всередині повинна бути красивою, соковитою і наповненою великою кількістю цибулі.
Погожий зимовий день у лісі

14 грудня: яке сьогодні церковне свято, традиції, прикмети та заборони на Наумов день

Коли побачите, що птахи сидять високо на гілках дерев, очікується тепла зима. Якщо побачите, що хмари пливуть проти вітру, скоро похолодає.
Леся Никитюк

Сиділа в СІЗО і хоче піти в проект “Холостячка”: топ-10 фактів про Лесю...

Телеведуча Леся Іванівна Никитюк багато в чому унікальна - вона об'їздила майже всі можливі країни, і побувала в найвіддаленіших куточках планети.
Alyosha

Щаслива Альоша зачарувала мережу новим фото з новонародженою дочкою від Тараса Тополі: на це...

Відома українська співачка Alyosha зачарувала користувачів мережі новим фото з маленькою донькою. Зовсім недавно вони з чоловіком Тарасом Тополею стали багатодітними батьками.

Популярне за тиждень

Популярне