Головна героїня “Вендзей” поцупила танок у Вєрки Сердючки: порівнюємо танцювальні рухи двох зірок

Численні фанати Вєрки Сєрдючки, побачивши танець із серіалу "Венздей", пригадали, що деякі рухи Дженні Ортеги вже бачили раніше у виконанні героїні Андрія Данилка. Невже сплагіатила?

Уважні тіктокери заявляють, що голлівудська зірка запозичила свій танець в українського артиста. Кінороби неодноразово наголошували, що Ортега сама придумала собі рухи, які згодом стали вірусними в Інтернеті. Та українці точно знають, що задовго до Дженні щось подібне вже робила Вєрка Сердючка на сцені. Якби обох зірок вбрати в однаковий одяг, то їхні рухи нічим би не відрізнялися.

Відвідувачі мережі стали жваво обговорювати інцидент з плагіатом, щиро радіючи, що закордонні зірки беруть приклад з українських. Патріотично налаштована частина публіки висловилася однозначно:

“Ніяка Венздей не переплюне нашу Сердючку”.

“Українці і тут попереду і перші”.

“Віруся найкраща!”

Але були й такі, що намагалися приписати авторство дивних рухів Михайлу Поплавському.

Оля Полякова

Хай там що, але танок Вендзей нікого не давав спокою. Коли його оприлюднили на Netflix, все більше людей стали намагатися повторити рухи. Не залишилася осторонь і почесна блондинка. Задля виконання Полякова заплела кіски і вбралася в чорну сукню. Щоправда, місце для знімання вибрала доволі оригінальне – ванну кімнату.

Павло Зібров

Хореографією Вендзей Адамс надихнувся й народний артист. Він виклав своє бачення танцю в Інстаграмі. Але танцював не один, а у супроводі іншого персонажа із фільму жахів – руки.

Вбрався оспівувач “Мертвих бджіл” у жовто-блакитне вбрання, пояснивши, що публіці ТікТоку дане відео зайшло ідеально, тож артист вирішив перевірити, чи гідно оцінять його танцювальну творчість підписники Інсти.

Поділитися статтею

Зараз читають

Зіркове тріо, що не може жити без вузьких суконь

Вужче вже нікуди: сукні Насті Каменських, Тіни Кароль та Олі Полякової – тріснуть при...

Можливо, шкіряний одяг не зовсім зручний, бо тисне і не дає дихати. Зате як гарно окреслює жіночність! Напевне, саме тому зірки шоубізу з задоволенням вбираються у подібні прикиди.
Де кошеня?

Тест на уважність: знайдіть рудо-білого кошеня на зораному полі за 1 хвилину

Цей тест вище середньої складності. Не багато люди можуть знайти кошеня на поле за одну хвилину.

“З дитинства вчили включати мізки та ворушити булками”: Поплавський прокоментував свій успіх

Один із найвідоміших українських ректорів Михайло Поплавський прокоментував свій успіх.
Так виглядає хлопчик після схуднення

Уже не найтовстіший: хлопчик важив 192 кг

У 10 років хлопчик важив стільки ж, скільки важать шість його однокласників разом узятих.

Популярне за тиждень

Популярне