Юрій Горбунов зібрався на Новий рік до Сімферополя: чи візьме з собою Катю Осадчу з дітьми?

"Укрзалізниця" оголосила продаж квитків до тимчасово окупованих українських міст в надії, що невдовзі вони будуть звільнені ЗСУ. Тож Юрій Горбунов скористався нагодою і придбав собі квиточок до Сімферополя.

Телеведучий висловив сподівання, що дуже скоро потяги таки поїдуть туди. А поки що маємо радіти, що херсонці дочекалися першої ластівки.

Підписники Інстаграм-акаунту Юрія взялися жваво коментувати довгоочікувану подію:

“8 років чекаю на Київ-Донецьк”.

“Обов’язково!”

“Як оптимістично!”

“Буде неодмінно”.

“Віримо, чекаємо!”

Не залишилися осторонь і самі херсонці, додавши:

“Заїжджайте до нас у Херсон!”

“Перша ластівка то є, але в місті так бомблять…”

Так виглядає потяг до перемоги

“Укрзалізниця” дала благодійному проєкту назву “Квитки до перемоги”. Участь у ньому дозволяє придбати квитки не лише до Херсона, але й до Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя. Квиточки – не сувенірні. Їх можна буде використати в будь-який час, щойно туди повернеться Україна. Поїзд, що виконуватиме рейс, буде незвичайний. Це буде “Потяг до перемоги” з розмальованими в патріотичному дусі вагонами.

Катя Осадча пакує валізи до Криму

Горбунов не сповістив, чи придбав квиточки на потяг для всієї родини. А тим часом дружина шоумена Катя сумує за Кримом. Телеведуча виклала в Інстаграмі світлину 11-річної давнини з відпочинку на півострові.

Катя Осадча мріє про Крим

Осадча не назвала місця, де конкретно приймала морські ванни і загоряла, прикривши очі протисонцевими окулярами. Та якщо уважно придивитися до фото, можна побачити Херсонеський маяк. Значить, вона перебувала в Севастополі.

Ведуча “Світського життя” раніше полюбляла відвідувати Крим. Та після 2014 року не навідувалася туди. Тож збирається зробити це найближчим часом, коли півострів повернеться до України.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гарна жінка

ТОП 5 жіночих імен, які приносять удачу

Найулюбленіше і близьке слово кожної людини це його ім'я. Дуже важливо запитувати людей, як їх звуть. А головне, не забувати про це. Так як така, здавалося б, маленька деталь повідомляє людині, що її поважають і ним цікавляться. Крім цього, деякі жіночі імена можуть приносити удачу.
Салат з буряка – три оригінальних рецепта

Оригінальні та смачні салати з буряка: рецепт вінегрету тут не знайдете

Третій варіант салату з вареного буряка просто смакота, але і два перших рецепта теж дуже гідні.
Телеведуча і журналістка Тіна Канделакі

Тіна Канделакі: «Хіба у нас є право забороняти Пугачовій мати дітей в настільки зрілому...

В одному з інтерв'ю популярна російська ведуча торкнулася теми віку. Канделакі зазначає - кожен сам вирішує в якому віці йому / їй заводити дітей, йти на роботу, відкривати бізнес і так далі.
Сергій Сосєдов розповів, чому насправді скасували всі концерти Ані Лорак

“Усе набагато простіше”: Сергій Сосєдов розповів, чому насправді в Європі скасували всі концерти Ані...

Скандальний Сергій Сосєдов "розкрив усі карти" та назвав реальну причину, через яку всі європейські концерти зрадниці Ані Лорак були скасовані. Артист зізнався, що причина доволі проста

Популярне за тиждень

Популярне