Знамениті політики, що покинули цей світ у 2022 році: Михайло Горбачов, Єлизавета ІІ, Леонід Кравчук

2022 рік приніс чимало лиха в сім'ї людей. Деяким родинам довелося пережити найстрашніше – смерть близьких. Пішли з життя й дуже відомі люди, що забрали з собою цілу епоху.

Єлизавета II

Британської королеви не стало 8 вересня. Щойно 96-річна Єлизавета відзначила 70-річчя на троні і благословила на прем’єрство Ліз Трасс, як надійшла сумна новина – монархині не стало. Трон за спадком перейшов до її 74-річного сина Чарльза III.

За життя королева неодноразово підтримувала український народ. Вряди-годи вбиралася у жовто-блакитні кольори чи ставила на стіл квіти в кольорах українського прапора. А ще перерахувала чималу суму в фонд підтримки українських біженців. Згадувала Єлизавета ІІ про необхідність підтримки європейської країни і в британському парламенті.

Михайло Горбачов

Перший і останній президент СРСР прожив 91 рік і помер 30 серпня в москві, хоча після розвалу радянської країни весь час мешкав у Німеччині. Щойно лідери тодішніх радянських республік підписали у грудні 1991 року Біловезьку угоду про припинення існування країни рад, як Михайло Сергійович тут же виступив з ініціативою створення СНД.

Та загнати країни, що щойно здобули незалежність, назад у російське ярмо виявилося не так просто. Тож Горбачову довелося вже за 12 днів скласти з себе президентські повноваження і виїхати з москви.

Леонід Кравчук

10 травня надійшла звістка про зупинку серця 88-річного Леоніда Макаровича. У 2021-му Кравчук переніс операцію на серці.

Саме з легкої руки тодішнього комуністичного лідера Україна 24 серпня 1991 року оголосила про незалежність, а СРСР було ліквідовано. Після цього країну накрила криза, тож у президентському кріслі Леонід Макарович протримався лише 32 місяці.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №156-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Ну, як вам вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то правильну відповідь ви можете подивитися на малюнку нижче. Гарних вам вихідних та міцного здоров'я!
Дочки Камалії з дитинства займаються модельним бізнесом

Дочки найбагатшої співачки України Камалії з раннього дитинства блищать на подіумі: пішли по стопах...

Українська співачка Камалія похвалилася успіхами своїх дочок в моделингу і зізналася, що дуже ними пишається.
Мер'єм Узерлі

Зірка “Величного століття ” Мер’єм Узерлі вперше показала обличчя 2-місячної дочки: схожа на...

Зірка культового серіалу «Чудовий вік» Мер'єм Узерлі в січні цього року стала мамою вдруге.
Яка ціна очікується на огірки в Україні?

Дощова погода впливає на вартість огірків: яких цін очікувати?

Після того як деякі час вартість на огірки подала, з огляду на те, що в Україні йдуть тривалі дощі - ціна почала підійматися.

Популярне за тиждень

Популярне