Аліна Гросу розповіла, скільки коштує життя у США: “Тесла за 5000$. Крутони з французького ресторану”

Відома українська співачка Аліна Гросу нещодавно виїхала в Сполучені Штати Америки на тимчасове проживання піднявся навчання. Зірка розповіла, що і скільки там коштує для життя.

Аліна Гросу з 24 лютого 2022 року знаходилася в Україні, волонтерила і займалася благодійністю. На десятий місяць війни співачка доручила благодійні справи батькам, виїхала за кордон, щоб підвищити вокальну і акторську кваліфікацію. Вона зараз знаходиться в Лос-Анджелесі і розповідає в своєму Інстаграм-блозі, як облаштувалася там та у скільки їй обходиться американське життя.

Аліна відмітила, до ціни, які вона приводить – це тільки на необхідне, не для мажорного життя. Перше – це житло. З більш-менш нормальними і придатними до мешкання умовами це коштує від двох тисяч доларів. Ще варіант – знайти, хто здає кімнату і значно зекономити. Друга річ, без якої не обійтися в США, як пише Гросу, це машина. В Лос-Анджелесі немає метро, а місто дуже велике. Орендувати старий Fiat на місяць можна за 750 доларів, далі тільки дорожче:

Далі вже Мустанг 1500$, Тесла за 5000$. Там все не дуже дешево. Мені трішки повезло, я почала в телеграмі шукати наші групи, наших людей, оголошення й надибала компанії від українських хлопців, які мають свій автопарк і здають значно дешевше. Ви також зможете їх знайти

, – розповіла зірка.

Аліна Гросу розповіла, скільки коштує життя у США
Аліна Гросу розповіла, скільки коштує життя у США

На домашній інтернет треба витрачати по 150 доларів в місяць, на поповнення мобільного рахунку – від 40 до 60 доларів. Харчування в США також дороге і шкідливе, Гросу застерігає прихильників не спокушатися на снект, тому шо вони дорогі і калорійні, харчуватися в кафе теж дорого. На тиждень можна закупитися мінімум на 150 доларів, це найнеобхідніше:

Навіть буханка хліба тут коштує 6$, то вже не хліб, то по ціні якісь крутони з французського ресторану

, – поскаржилася Аліна на американські ціни.

Поділитися статтею

Зараз читають

Софія Ротару

(Відео) Софія Ротару шедеврально заспівала новий хіт «Сердце размером с Солнце»

Відома вітчизняна співачка Софія Ротару заспівала нову пісню під назвою «Сердце размером с Солнце». Скоро її можна буде послухати на всіх цифрових майданчиках.
Фреймут - вся правда про скандальну ревізоршу

Скандальна ревізорша Ольга Фреймут – у чому її секрет і хто її просуває на...

Образ Ольги Фреймут у багатьох асоціюється з рішучістю, колючими словами, перевіркою ресторанів і кафе, але в житті вона спокійна і розмірена Оля, мама трьох дітей і любляча дружина.
Володимир Остапчук після розлучення з Горняк згадав свою першу дружину Олену Войченко

Володимир Остапчук після розлучення з Горняк згадав свою першу дружину Олену Войченко: “Наробив дурниць”...

Володимир Остапчук, який вочевидь розлучився зі своєю другою дружиною, розкаявся за скандали з першою обраницею, з якою жив у шлюбі 10 років.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №01-06-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Спробуйте поєднувати приємне із корисним. Заваріть собі ароматну каву або запашний чай і неквапом попиваючи її вирішіть головоломку зі сірниками. Побачите у вас настрій одразу покращає.

Популярне за тиждень

Популярне