Український краш Олексій Арестович повідомив про особисту втрату: “Він був одним із найкращих”

В особистому Інстаграм-блозі відомий український політичний і громадський діяч повідомив про особисту втрату. Що відомо про людину, з якою нещодавно попрощався Арестович?

Сьогодні, 22 грудня, Олексій Арестович повідомив сумну новину. Так, відомий український політичний і громадський діяч втратив на фронті свого близького друга. Арестович повідомив деталі трагедії та розповів, де і ким служив його друг, а також, чим займався за мирних часів.

Арестович повідомив про смерть друга

В особистому блозі українського політичного та громадського діяча в Інстаграмі з’явився допис, у якому він повідомив про смерть близького друга. Олексій Арестович розповів, що Олександр Снігуровський був актором київського театру імпровізації “Чорний квадрат”, а також працював шеф-кухарем. Загиблий друг Олексія Арестовича давно жив в Америці, у Каліфорнії, куди переїхав до своєї коханої дружини та сина, проте після початку повномасштабного вторгнення не зміг залишатись осторонь та повернувся до України.

Фотографія загиблого Олександра Снігуровського з особистої сторінки Олексія Арестовича
Фотографія загиблого Олександра Снігуровського з особистої сторінки Олексія Арестовича

У лютому загиблий Олександр Снігуровський зібрав усі свої збереження, закупив на них військове спорядження та вирушив на Батьківщину. Спочатку він був волонтером, але швидко почав служити на фронті. Олексій Арестович пригадав, що його загиблий друг наполегливо навчався та не зупинявся ні перед якими перешкодами.

Під Бахмутом загинув мій друг Олександр Снігуровський. Був актором “Чорного квадрата”, працював шеф-кухарем, давно жив у Каліфорнії, переїхавши туди до сім’ї, але після початку, закупивши на всі накопичені гроші військового спорядження, приїхав сюди волонтером, а потім дуже швидко став солдатом. Наполегливо навчався, десятки разів виходив за лінію, був одним із найкращих розвідників

– зазначив на особистій сторінці Арестович.

Відомий український політичний і громадський діяч Олексій Арестович повідомив, що на фронті загинув його друг
Відомий український політичний і громадський діяч Олексій Арестович повідомив, що на фронті загинув його друг

Крім того, Арестович зазначив, що в Олександра Снігуровського була можливість покинути небезпечну позицію, але він відмовився. На цій же позиції він і помер у важкому бою. В Олександра Снігуровського залишилась кохана дружина та маленький син.

Поділитися статтею

Зараз читають

Потап у захваті: Настя Каменських у короткій сукні похвалилася засмагою і прикрила круглий животик...

Настя Каменських та Потап довгий час приховували свій роман, а тому шанувальники підозрюють, що знаменитості можуть приховувати і можливу вагітність співачки. Нещодавно Настя опублікувала гарне фото, на якому намагається прикрити животик...
Війна розлучила Настю Коротку й Андрія Бєднякова

Настя Коротка народила дитину в Америці, допоки глава родини Бєдняков перебуває в Україні: кохання...

Настя Коротких відверто розповіла Славі Дьоміну про своє американське життя. Особливо щемливими вийшли рядки про вимушену розлуку з чоловіком і батьком двох її дітей Андрієм Бєдняковим.
Барвінок

ТОП кращих квітів проти бур’янів в саду

Вибір кращих грунтопокривних рослин для кожної ділянки вашого саду дуже важливий.
Де кіт?

Тест на уважність: знайдіть за 2 хвилини, де ховається кіт в кімнаті перед прибиранням...

Такого роду тести розвивають уважність, яка необхідна вам не тільки на роботі, але і в повсякденному житті.

Популярне за тиждень

Популярне