Як зараз живе онкохвора Заворотнюк і скільки коштує її лікування: сім’я акторки щомісяця витрачає шалені гроші

Відома російська акторка Анастасія Заворотнюк вже 3 роки бореться з важкою онкологічною хворобою. Що відомо про стан здоров'я зірки та скільки її родичі витрачають на лікування, читайте далі в матеріалі.

Про те, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” хвора на рак мозку стало відомо у 2019 році. З того часу Заворотнюк жодного разу не виходила на зв’язок, а її рідні ретельно приховують всі подробиці про лікування акторки.

Втім, інформація про стан Анастасії все ж просочується у ЗМІ від кола найближчих знайомих сім’ї Заворотнюк. Так, відомо, що зірка “Моєї прекрасної няні” довгий час проходила лікування в США. Там їй зробили операцію, а також провели курс хіміотерапії.

Що стало з Анастасією Заворотнюк
Як зараз живе онкохвора Заворотнюк і скільки коштує її лікування

Останнім часом Анастасія Заворотнюк знаходилась у своєму заміському будинку в Підмосков’ї, у неї була ремісія. Про це розповіли сусіди акторки по котеджному містечку. За словами сусідів, Анастасія зараз не схожа на себе до хвороби. Вона пересувається лише на інвалідному візку, у неї опухле обличчя і вона помітно погладшала. З Заворотнюк завжди знаходиться її доглядальниця.

Нещодавно стало відомо, що здоров’я акторки знову погіршився, тож її рідні вирішили помістити її в приватну онкологічну клініку. Тільки при госпіталізації її рідні внесли “депозит” у розмірі 500 тисяч рублів, пише “КП“. Ці кошти йдуть на процедури, перебування в палаті та цілодобовий догляд.

Нагадаємо, до цих пір в Мережі не вщухають суперечки щодо причини появи хвороби у акторки. Справа в тому, що діагноз Анастасії поставили через декілька місяців після того, як вона народила доньку з допомогою процедури ЕКЗ. Через такий збіг обставин почали ширитися чутки, що причиною виникнення хвороби стало саме штучне запліднення. Втім, лікарі пояснюють, що процедура ЕКЗ не могла спричинити рак, але сама вагітність могла пришвидшити ріст пухлини, яка вже ймовірно була на період запліднення.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль

Тіна Кароль вперше розповіла про стосунки з Ivan NAVI

Співачка Тіна Кароль — фатальна жінка. Навколо неї величезна кількість чуток про романи, адже вона красива та приваблива.
Справжня любов

Історія сильного шлюбу: чому батьки і друзі відмовилися від дівчини 70 років тому?

У сучасному світі нікого не здивуєш міжрасовим шлюбом. Але ще років п'ятдесят тому це був майже кримінал. Навіть рідні батьки не підтримували своїх дітей.
Альона Вінницька

Як насправді звуть Надію Мейхер, Вінницьку, Камінську, Огневич, Камалію під псевдонімом?

Слава Камінська - це не слава, а Ольга Кузнєцова. Згідно з переказами вважається, що якщо назвати ім'ям людини родича, то можна перейняти його долю.
Син Софії Ротару Руслан Євдокименко

Син Ротару сів на мотоцикл і зник в невідомому напрямку: літні покатушки

Син відомої української співачки Софії Ротару показав своє захоплення - мото пригоди.

Популярне за тиждень

Популярне