Чим займається мама співачок Наташі Корольової і Русі в Маямі: грає на роялі і відвідує концерти українців

Мама української співачки Русі і російської Наташі Корольової давно мешкає в Маямі і не бідує. У жінки гарний будинок з роялем, шикарна автівка і американська пенсія.

76-річна Людмила Іванівна давно стала американською громадянкою й отримує від держави 600 доларів щомісяця. Іноді вона підробляє, записуючи веселі ролики з вітаннями. З вікон її квартири видніється океан. Зовсім трішечки, з бокового вікна, але ж є. Вона їздить на Bentley хоч і потриманому, але ще доволі нічого собі авто.

Людмила Поривай в Маямі ні в чому собі не відмовляє

Зіркова матуся ділиться з підписниками в Інстаграмі, де в Америці краще скуплятися, в яких ресторанах харчуватися й іншими лайфхаками заокеанського життя. Заслужена артистка України вихваляється, що в її домі були поважні гості – колишній зять Ігор Ніколаєв, композитор Ігор Крутий, Андрій Данилко, Микола Басков, Володимир Винокур, подружжя Лещенків. І всіх мама Люся пригощала котлетками власного приготування.

На диво, прихильники Людмили Іванівни позитивно відреагували на подробиці життя киянки за океаном, висловивши захоплення:

“Як приємно на вас дивитися!”

“Дай, Боже, вам, мамо Людочко, здоров’я і довголіття!”

“Радуйте нас позитивом і цікавими роликами”.

“Ви ідеальна жінка”.

“Мамусю Людмилочка, многії літа, вам дорогенька!”

Відвідини концерту українських зірок

А на дозвіллі жінка веселої вдачі відвідує концерти українських жінок. Коли до Маямі завітали Ірина Білик, Асія Ахат, Олег Скрипка, Людмила Поривай не стрималася і вийшла просто на сцену, коли співала її колега.

Білик представила всім маму Люсю як свою подругу і подякувала за підтримку України у такі складні часи. Поривай взяла до рук мікрофона і підтвердила свою проукраїнську позицію, адже в Україні нині мешкають сестра жінки, її племінники й онуки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №41: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

А тепер, коли ви зрозуміли ще один урок зі збільшення уважності, вам буде легше проходити тести. Ну як ви знайшли рішення головоломки №41. Якщо ні, подивіться на картинку нижче.
Дональд Трамп 2.10.2020 року

Стан президента США Трампа погіршився, у нього розвинулася двостороння пневмонія

Дональд Трамп завбачливо був госпіталізований в закритий військово-медичний центр вчора. Сьогодні є новини.
Де кіт?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд кота на купі дров біля будинку

Знайшли кота на дровах? Якщо не знайшли, то на фото нижче його побачите. Відмінного вам настрою та удачі!
Знайдіть відмінності

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд три симпатичні кошеня з метеликом, які відрізняються...

Якщо ви новачок, то вам напевно потрібно більше часу для того, щоб виявити чим три кошеня з метеликом відрізняються від інших своїх родичів.

Популярне за тиждень

Популярне