Станіслав Боклан має 13 котів. Хто з українських зірок іще полюбляє пухнастиків: Бабкін, Булітко та інші

Котомани суттєво відрізняються від собачників, адже керувати кішкою, як собакою, не вийде. Слід вибудовувати рівноправні стосунки. Зате задоволення від спілкування з пухнастиками ні з чим іншим порівняти не можна. Хто ж із зірок віддає перевагу котам над собаками?

Станіслав Боклан

У зірки серіалу «Папік» 13 котів. Та лише двоє із них живуть у київській квартирі актора. Решта – в селі. Така купа тваринок зібралася з залишених злими людьми, підкинутих чи принесених самими кішками. Любов до тварин у чоловіка виникла з дитинства, адже він народився в сільській місцевості, і завжди поруч були котики і собачки.

Коту Філі 6 років, і він не має очей, що не заважає йому ходити на прогулянки і влаштовувати полювання на мишей, пташок і кротів. Є кішечка Зеленка, яку домашні ласкаво називають Зелею вже 10 років. Жодних асоціацій з політикою тут не існує. Просто, коли її знайшли, вона була в корості, то всі ранки бідолашці змастили зеленкою.

Сергій Бабкін

Музикант завжди висловлювався проти тримання домашніх улюбленців у квартирі. Та одного разу дружина Сніжана вмовила чоловіка поїхати до притулку для тварин. Коли Сергій побачив двійко сфінксів, то відразу ж забув про всі свої перестороги.

Красунчиків назвали Кокосом і Цеєю. Згодом у родині з’явилося поповнення, і тепер в будинку порядкує аж троє гладкошерстих котів. Не лише діти, але й суворий татусь залюбки влаштовує фотосесії з пухнастиками.

Алла Мазур

Телеведуча з сином Артемом мешкають на високому поверсі, що не стало на заваді поселити в квартирі Мусика і Асю. Чотирилапі залюбки полюють на голубів і позують перед фотокамерою, а одного з домашніх улюбленців Алла з Артемом засвітили на телеканалі на всю Україну.

Вікторія Булітко

Актриса “Дизель шоу” завжди поспішає після роботи додому, де на неї з нетерпінням чекає Кася. Тваринка має не зовсім котячі уподобання – зі смаком наминає огірки. За це від хазяйки отримала прізвисько Вегетаріанка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так по вірі вам буде!

Молитви від конфліктів в сім’ї, прощення і світі

Господи, прости нас, дай нам терпіння, щоб ми могли дозволити наші розбіжності мирним шляхом.
Щаслива пара

Меган Маркл і принц Гаррі показують світові як можливо щасливо жити

Королівське подружжя показує всьому світу як можна бути щасливими і не обтяжувати себе багатовіковими традиціями монархів.
Наймиліші і смішні звірятка, яких відобразили на телефон їх господарі

Веселі і життєрадісні тваринки, які допоможуть позбутися нудьги (ФОТО)

Тварини ніколи не зрадять і не скривдять. Вони можуть подарувати любов, тепло і доброту.
Ксенія Собчак похвалилася стрункою фігурою і заговорила про Ніцше

Собчак знову втрутилася в скандал: на цей раз з Лобковим

Ксенія Собчак - не тільки скандальний політик, але і епатажна знаменитість, яка нерідко потрапляє в центр уваги публіки і фанатів.

Популярне за тиждень

Популярне