Донька Євгена Кошового стане дружиною олігарха: Варвара Кошова повернулася в Україну з обручкою на пальці

Відомий український гуморист виховує двох дітей. Старша донька Кошового Варвара порадувала несподіваними новинами. Дівчина повернулась до України з обручкою на пальці

Один із найвідоміших коміків “Кварталу 95” разом зі своєю дружиною виховує двох доньок. Старшій Варварі цього року виповнилось 14, втім іноді здається, що дівчина набагато старша. На особистій сторінці підлітка в соціальній мережі Інстаграм час від часу з’являються цікаві дописи та фотографії. Цього разу дівчина зацікавила авдиторію фотографією з обручкою на безіменному пальці правої руки. Варвара Кошова навіть зізналась, хто стане її обранцем.

Донька Кошового з обручкою на пальці

В Інстаграм-історіях в особистому блозі Варвари Кошової з’явилась цікава фотографія. Дівчина з зухвалим виразом обличчя показує крупним планом свою праву руку. Так, у кадр потрапив безіменний палець Варвари з обручкою на ньому. Зіркова донька додала до опублікованої фотографії картинку з пафосним підписом: “Майбутня дружина олігарха”.

Донька Євгена Кошового з Кварталу 95 на новій фотографії з Інстаграму
Донька Євгена Кошового з Кварталу 95 на новій фотографії з Інстаграму

Нагадаємо, що не так давно донька українського гумориста разом зі своєю мамою повернулась до столиці. У Києві дівчина нарешті возз’єдналась зі своїм хлопцем. Невідоме ні ім’я, ні профіль в Інстаграмі юнака, втім зустрічатись вони почали ще до початку повномасштабної війни. В особистому блозі Варвари Кошової часто з’являються спільні фотографії з коханим, які вона підписує доволі цікавим і романтичним чином.

Варвара Кошова нарешті зустрілась зі своїм хлопцем після повернення до України
Варвара Кошова нарешті зустрілась зі своїм хлопцем після повернення до України

Варвара Кошова народилась 2008 року та з самого дитинства була активною та гуморною дитиною. Дівчина, ймовірно, успадкувала характер батька, адже зі спільних фотографій можна зробити висновок, що Варвара – татова донька. Дівчина проявляє артистичні риси, втім про те, ким вона хоче стати в майбутньому поки що невідомо.

Зазначимо, що донька Євгена Кошового навчається в одній зі столичних приватних шкіл під назвою “Логос”. Наразі Варвара відвідує 9-й клас, а ось її молодша сестра Серафима цьогоріч пішла до другого класу. Загалом дівчата дуже добре навчаються та викликають гордість у своїх відомих батьків.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ані Лорак провела благодійний концерт та збирає донати

В’єтнамки, брюки-кльош і чорний гольф: Ані Лорак виступила на благодійному концерті для людей, які...

Відома українська співачка Ані Лорак влаштувала благодійний концерт, щоб "допомогти людям, які потребують". Вона виконала три пісні зі свого репертуару.
Так, по вірі вам буде!

Молитви про мудрість розпорядженні грошима від десятини

Господи, даруйте мудрість тим, хто буде розпоряджатися цими коштами.
Ірина Горова показала Потапу свої ніжки в оливкових лосинах

Ірина Горова показала Потапу свої ніжки в оливкових лосинах: Насті Каменських до такої стрункості...

Відома українська продюсерка і колишня дружина репера Потапа похвалилася розкішними стрункими ногами під час занять спортом. Зірка обрала стильні лосини оливкового кольору.
Різдво

Традиції та прикмети на Католицьке Різдво 25 грудня в Україні

Коли дуже холодно 25 грудня, то буде щедрий урожай. Якщо тепло на Католицьке Різдво, то буде холодна весна.

Популярне за тиждень

Популярне