“Хтось для досвіду, хтось для насолоди”: ексдружина Остапчука Горняк висловилась про розчарування у колишніх

Ймовірно колишня дружина відомого українського телеведучого та шоумена Христина Горняк висловилась про те, як ставиться до чоловіків та чи розчарувалась у них після останніх новин

За стосунками Христини Горняк та Володимира Остапчука слідкує ледве не вся країна. Наразі зі впевненістю можна сказати, що їхні стосунки вже завершились, проте ні одна зі сторін офіційно не коментує своє розлучення. Нещодавно у мережі з’явилась інформація про те, що Володимир Остапчук “закрутив” роман з молодою журналісткою Катериною Полтавською. На тлі цієї новини підписники Христини Горняк вирішили поцікавитись у неї, чи розчарувалась вона у чоловіках.

Колишня Остапчука Христина Горняк висловилась про своє ставлення до чоловіків
Колишня Остапчука Христина Горняк висловилась про своє ставлення до чоловіків

Христина Горняк про колишніх чоловіків

На особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм українська нотаріуска вирішила поспілкуватись зі своїми шанувальниками та відповісти на запитання, які особливо їх цікавлять. Так, багатьом стало цікаво, чи розчарувалась знаменитість у чоловіках. Христина Горняк з позитивом відреагувала на запитання та зізналась, що ні в якому разі не відчуває до чоловіків поганих емоцій.

Христина Горняк зазначила, що її емоції та почуття до чоловіків залишаються незмінними та вона доволі мудро підходить до питання особистих стосунків. Знаменитість зазначила, що вона вважає чоловіків жіночими радощами та моментами насолоди в житті кожної дівчини. Колишня дружина українського шоумена зазначила, що вона завжди вірила чоловікам та любила їх, та це залишається незмінним.

Ексдружина Остапчука Христина Горняк відповіла на запитання про те, як ставиться до чоловіків
Ексдружина Остапчука Христина Горняк відповіла на запитання про те, як ставиться до чоловіків

Крім того, додала Христина Горняк, вона завжди розцінює кожен життєвий досвід як цінний подарунок Всесвіту. Знаменитість зазначає, що на життєвому шляху вона завжди зустрічала хороших чоловіків, які навчили її різних речей. Так, зазначила Христина Горняк, хтось з її колишніх зустрівся їй для досвіду, а інший, наприклад, був для насолоди, радощів, теплоти, приємних емоцій та іншого.

У підсумку, зі впевненістю можна зазначити, що українська юристка не шкодує про колишні стосунки та завжди намагається знайти найкращі сторони у будь-яких життєвих подіях – навіть, якщо вони сумні та негативні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Аліна Гросу виросла і вразила трансформацією

Вже не “маленька бджілка”: 10 фото Аліни Гросу, які доводять – дівчинка виросла...

Співачка Аліна Гросу - одна з небагатьох, хто потрапив на сцену в самому дитинстві, і ось, в зрілі роки досі залишається популярним.
Моліться з вірою!

Молитви, щоб ваш шлях у житті був безпечним і успішним. Читайте з вірою в...

Нехай Христос живе в моєму серці через віру, щоб я, вкорінений і укріплений в любові, міг мати силу пізнати любов Христа, що перевершує знання.
Банани

Акт доброти і доброї волі. Повчальна історія

Завжди допомагайте і підтримуйте тих, хто багато працює, щоб заробити та в цьому має потребу.

Популярне за тиждень

Популярне