Репяхова розповіла про іншу жінку Віктора Павліка, яка встала між ними: “Я не можу дивитися на це спокійно”

Відома українська блогерка і дружина артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова чесно розповіла в своєму Інстаграм-блозі про жінку, яка псує їх стосунки.

Катерина Репяхова має велику аудиторію в Інстаграм-блозі, яка почала збільшуватися після того, як Віктор Павлік представив дівчину своєю коханою. Не зважаючи на майже 30 років різниці у віці, пара її не відчуває. Хейтерам Катя відповідає, що вік не має значення, коли є щирі почуття, так само вважає співак:

Вік абсолютно ні при чому, якщо в нас є хороші стосунки, якщо між нами є любов і в нас усе класно. Катя мене розуміє з півпогляду, а не те що з півслова

, – розповідав Віктор Павлік в інтерв’ю.

Їх роман почався таємно, коли артист був у третьому шлюбі з Лорою Созаєвою. Ця жінка і після розлучення так чи інакше була присутня в житті Віктора Павліка, про що розповідала Репяхова.

Третья жена Виктооа Павлика Лариса Созаева
Репяхова розповіла про іншу жінку Віктора Павліка, яка встала між ними

Учасники любовного трикутника довго вели суди стосовно квартири, яку співак купив в кредит у шлюбі з Ларисою, а також публічно з’ясовували стосунки.

Моєму чоловіку на протязі років навівали, що він винуватий у всіх гріхах. В неспроможності і не самостійності іншої людини “винуватий” мій чоловік. І навіть в смерті свого сина. З цим дуже важко жити. ВП надто добрий і інша людина цим користується. А я не можу на це дивитися спокійно

, – ділилася Катерина Репяхова в блозі.

Репяхова розповіла про іншу жінку Віктора Павліка, яка встала між ними

Нещодавно скандальна історія з квартирою вирішилася, тому на одну проблему в сім’ї Павліка і Репяхової менше. Як відмічала Катя, всі залишилися у виграші і ніхто не ображений результатами угоди.

Нагадаємо, Віктор Павлік вчетверте став батьком в 2021 році через рік після одруження з Катериною Репяховою. У пари народився син Михайло. Також у нього є дорослі син Олександр і дочка Христина від інших жінок, а син Павло від шлюбу з Созаєвою помер у 2020 році від раку.

Поділитися статтею

Зараз читають

У жінки опухло обличчя після того, як вона пофарбувала волосся

У жінки опухло обличчя після того, як вона пофарбувала волосся у домашніх умовах (ФОТО)...

Жінка з Канади пофарбувала волосся у домашніх умовах, а потім не могла відкрити очі. Лице опухло, довелося дзвонити в лікарню і голити голову.
Копійчана м'ясна закуска "Мандаринка" за 10 хвилин

Копійчана м’ясна закуска “Мандаринка” за 10 хвилин: святково, смачно і готується з простих...

Така м'ясна закуска прикрасить будь-який стіл. Гості будуть у захваті, і ви, як господиня, залишитеся задоволеною. А ще плюс страви в тому, що вона готується за хвилини.
Ісус посилає ангелів для вашого спасіння

Нічого не втрачено у вашому житті, якщо прийдете з цими молитвами до Бога

Нічого не втрачено у вашому житті, якщо прийдете з цими молитвами до Бога. Якщо ви у розпачі, не знаєте, що робити - зверніться з цими молитвами до Бога і він вас почує і допоможе.
Мер'єм Узерлі

Серіали з Хюррем Султан з «Величного століття»: вся правда про Мер’єм Узерлі

Шанувальники легендарного серіалу "Величне століття " точно впізнають цю актрису в іншому амплуа.

Популярне за тиждень

Популярне