Стало відомо, де зараз знаходиться і чим займається єдина донька Марченко і Медведчука: давно не в Україні

Скандальне подружжя Оксана Марченко і Віктор Медведчук виховують двох дітей. Нещодавно стало відомо, де зараз перебуває їхня молодша донька Дар'я, яка є хрещеною донькою російського диктатора володимира путіна.

Незалежне російське інтернет-видання “Медуза” провело власне розслідування і вияснило, де зараз перебуває 19-річна донька Медведчука та Марченко, яка являється похресницею путіна. Виявилось, що дівчина після закінчення середньої школи в Україні у 2019 році вступила в московську Вищу школу економіки. Наказ про зарахування Дар’ї Ведмедчук є на сайті навчального закладу.

Цікаво, що донька Марченко і Медведчука вже встигла встряти у скандал. Дівчину лень не відрахували з московського вишу, бо вона не з’явилася на одному з іспитів під час літньої сесії. Вона надала довідку з медичного закладу про те, що хвора, але виявилось, що довідка липова. За правилами навчального закладу  Дар’ю Ведмедчук мали відрахувати. Втім, справу замяли. Звісно, не без допомоги впливових родичів.

Как выглядит дочь Оксаны Марченко
Як виглядає донька Марченко і Медведчука

Нагадаємо, Оксана Марченко має двох дітей. Старшого сина Богдана вона народила в шлюбі зі своїм першим чоловіком Юрієм Коржем. Юрія Оксана покинула заради Медведчука, коли хлопчику було 4 роки. Медведчук замінив Богдану батька і в них склалися настільки добрі стосунки, що хлопець навіть назвав у честь відчима сина, який народився 2 роки назад.

Сын Оксаны Марченко празднует День рождения
Як виглядає син Марченко від першого шлюбу

З Медведчуком Марченко має одну спільну дитину – доньку Дар’ю. Хрещеним батьком дівчини являється російський диктатор володимир путін.

Скандальна сім’я дуже ретельно приховувала життя своєї доньки всі її 19 років. Дівчина навіть не веде соціальні мережі і ніколи не з’являлася на світських заходах  разом зі своєю мамою, яка багато років була справжньою зіркою в Україні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Місячна веселка в Україні

Ванга колись сказала: “Якщо на небі з’явиться Місячна веселка – скоро світ зміниться,...

Ну ось вона і з'явилася, її навіть зафіксували багато джерел і виставили в Мережу.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова ніжно зізналася в коханні до Максима Галкіна на очах у мільйонів: розлучення...

Алла Пугачова і Максим Галкін втілюють собою приклад ідеальної сім'ї, навіть не дивлячись на суттєву різницю у віці.
Ольга Сумська показала обличчя Тоні Матвієнко крупним планом

Ольга Сумська показала обличчя дружини Арсена Мірзояна крупним планом: Тоня Матвієнко за кордоном змінилася...

Відома українська актриса Ольга Сумська зустрілася на відпочинку в Яремче з дружиною Арсена Мірзояна, співачкою Тонею Матвієнко. Зірки зробили спільне фото крупним планом.
Блюдо "Мисливський курча"

Рецепт незабутнього страви “Мисливський курча “: так ви точно не готували!

Що може бути втішними курячої грудки, загорнутої в бекон з соусом барбекю і сиром? Подавайте це легке блюдо з курки з пюре або смаженою картоплею.

Популярне за тиждень

Популярне