Ані Лорак майже через рік згадала про рідних у Києві: пожалілась, що дзвінком їй завадили святкувати Новий рік

Скандально відома українська співачка опублікувала допис на особистій сторінці, в якому заговорила про свого брата, який нині перебуває у Києві. Зірка зауважила, що дзвінок "затьмарив" їй момент святкування Нового року

Ані Лорак здобула шалену популярність серед української авдиторії, втім не такої слави хочеться всім зіркам. Так, для українців співачка буквально стала уособленням зрадливого мовчання, адже майже за рік повномасштабної війни вона не сказала ні слова та досі не може визначитись зі своєю позицією. Втім, часто зірка публікує неоднозначні дописи. Цього разу Ані Лорак здивувала навіть тих, кого, здавалося б, не “пробити”.

Новий допис на сторінці співачки

Сьогодні, 1 січня, знаменитість опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм допис українською мовою, в якому висловилась про свого брата, який залишається жити в українській столиці. Зірка зазначила, що вона подзвонила йому, аби привітати з прийдешнім Новим роком, проте в слухавці почула не веселий сміх від святкування настання 2023 року, а вибухи. У момент їхнього “зідзвону” брат Ані Лорак сидів у підвалі.

Ані Лорак на особистій сторінці висловилась про свого брата, який зараз залишається у Києві
Ані Лорак на особистій сторінці висловилась про свого брата, який зараз залишається у Києві

Скандально відома співачка зауважила, що минула ніч попри всі гучні святкування навколо стала для неї неоднозначною. Артистка говорила про роздвоєність почуттів та неоднозначність ситуації, втім так і не зазначила, що майже рік на території її рідної країни триває повномасштабна війна, а ледве не кожне місто щодня обстрілюється.

Мені було болісно спілкуватися з братом в той час, як він ховався у підвалі з пляшкою під звуки бомб… Страх, гнів і безсилля від усієї цієї ситуації затьмарили момент, який мав би стати святом

– зазначила на особистій сторінці скандально відома співачка Ані Лорак.

Скріншот нового допису колись популярної в Україні співачки
Скріншот нового допису колись популярної в Україні співачки

Артистка підсумувала свій допис сподіваннями на те, що Новий рік принесе кожному можливість об’єднатись зі своїми рідними за одним столом. У коментарях до нового допису Ані Лорак на знаменитість буквально зрушилась хвиля хейту. Зі зрозумілих причин, як от, наприклад, відсутність конкретики, підписники були в люті.

Скріншоти коментарів під новим дописом Ані Лорак
Скріншоти коментарів під новим дописом Ані Лорак

Поділитися статтею

Зараз читають

Школярі в СРСР

Шість предметів в програмі в школах СРСР, які зараз не затребувані

Шкільна програма в Союзі ставила собі за мету сформувати представника нового покоління. Освіта в СРСР знаходилося на високому рівні і вважалася однією з кращих в світі.
Юрій Горбунов та Катя Осадча з сином

Горбунов розповів, як ставиться до того, що Осадча замість догляду за немовлям вибрала роботу:...

Катя Осадча працювала під час вагітності до останнього і вже через 5 днів після пологів вона знову вийшла в ефір.
Даніель Салем вдруге стане батьком

Даніель Салем стане татом: усиновить дитину, яка втратила батьків через війну – Тіна Кароль...

Відомий український телеведучий повідомив чудову новину – зовсім скоро він стане татом. Знаменитість розповів, що почав процес усиновлення дитини, яка втратила батьків через війну

Популярне за тиждень

Популярне