Екс-дружина Кличка розповіла, чому вирішила взяти участь в “Танцях з зірками”, незважаючи на критику публіки

48-річна Наталія Єгорова після розлучення з Віталієм Кличко вирішила почати життя з чистого аркуша і наважилася взяти участь у танцювальному проєкті "Танці з зірками" у Німеччині. Чому Наталія прийняла таке рішення, читайте далі в матеріалі.

Колишня дружина Віталія Кличка Наталія вже 10 років живе у Німеччині. В цьому році жінка розлучилася з чоловіком після 25 років шлюбу і вирішила почати життя з чистого аркушу і підкорювати нові вершини. Так, жінка прийняла пропозицію від німецького танцювального проєкту “Танці з зірками” і вже зовсім скоро запалюватиме на паркеті.

48-річна колишня дружина Віталія Кличка стала учасницею Танців з зірками у Німеччині

Варто відзначити, що німецьки телеглядачі, дізнавшись про нову учасницю шоу, виразили своє невдоволення. Так, в коментарях на офіційному сайті “Танців” телеглядачі виразили своє занепокоєння про те, що шоу може стати занадто політичним.

Нещодавно Наталія Єгорова на своїй сторінці в Інстаграм зробила допис та пояснила, чому вона вирішила взяти участь у проєкті. Жінка зізналася, що дуже схвильована прийнятим рішенням. Вона хоче спробувати щось нове, на що раніше не наважувалась.

Танець – звільняє! Танець – виражає наші найглибші емоції!

, – написала колишня дружина Кличка у своєму Інстаграм-блозі.

Наталія також зізналася, що вже готується до прямих ефірів “Танців” і це їй дається не просто. Жінка зазначила, що це дуже важка праця.

Нагадаємо, про розлучення Наталії та Віталія Кличків стало відомо у серпні цього року. Про це повідомив мер Києва в одномі із інтерв’ ю. Чоловік запевнив, що рішення було прийняте обопільно і обдумано. Причиною розлучення стало те, що останні 8 років подружжя жили у різних країнах. У них тепер різне життя та різні інтереси.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так, по вірі вам буде!

5 потужних добрих молитов позбавлення від боргів і фінансовому покращення вашого життя. Читайте з...

Мені потрібно зрушення в моєму мисленні та звичках, а також мудрість, як розірвати ці ланцюги. Допоможіть мені раз і назавжди розібратися з моїми фінансами.
Карти ТАРО

Читання однієї карти Таро для всіх знаків зодіаку 30 квітня 2021 року

Ви ніколи не були створені для мовчання. Ви тримаєте всередині безліч своїх думок і почуттів, і це не схоже на вас.
Рулет на сніданок

(Відео) Рецепт смачного, недорого рулету на сніданок. Весь секрет у манки, яка не відчувається...

Продукти звичайні і недорогі. Весь секрет у тому, що в цьому рецепті присутній манка.
Юрій Горбунов змусив зоряну дружину ревнувати

Сивочолий Юрій Горбунов в компанії п’яти молодих дівчат дав жару і змусив Осадчу ревнувати...

Телеведучий Юрій Горбунов опублікував фото, від якого його законною і коханій дружині стало просто не по собі - поруч з ним багато молодих красунь.

Популярне за тиждень

Популярне