Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським: “Це було моєю помилкою”

Українська співачка Аліна Гросу вперше чітко дала зрозуміти, що розірвала стосунки з російським актором Романом Полянським. З ним артистка будувала стосунки після розлучення з першим чоловіком.

Відома українська співачка Аліна Гросу у свої 27 років має досить бурхливе особисте життя. Дівчина вже встигла вийти заміж, розлучитись, представити публіці нового бойфренда і знову залишитись самотньою.

Так, у 2019 році співачка стала дружиною молодого бізнесмена Олександра Комкова. Їхній шлюб не протривав і півроку. У 2020 році Аліна Гросу вразила публіку не лише новиною про розлучення, а й тим, що представила нового коханого. Обранцем співачки став відомий російський актор Роман Полянський. Чоловік старший за Аліну на 10 років, розлучений та має доньку.

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським

Гросу всіляко висвітлювала свої стосунки з Полянським: вони давали спільні інтерв’ю і навіть записали спільну пісню про кохання. Закохані завжди були разом, чоловік навіть супроводжував кохану на всі її концерти.

Втім, все змінилося після початку повномасштабної війни в Україні. Прихильники помітили, що Гросу не публікує більше спільних фото та відео з Полянським в соціальних Мережах. Так і поповзли чутки, що вони розійшлися.

Довгий час Аліна Гросу відмовлялася коментувати ситуацію з Полянським, але нещодавно дала чітко зрозуміти, що вони не разом.

Так, відповідаючи на питання підписників в Інстаграм, Гросу написала, що жаліє, що виставляла особисте життя на показ. Також артистка заявила, що зовсім не сумує за Романом.

Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським
Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським

Причина розбрату Гросу і Полянського наразі не відома, також невідомо, чи російський актор досі знаходиться в Україні, чи виїхав до росії. Останні 2 роки чоловік жив та будував кар’єру в Україні, адже тут будував стосунки з Гросу.

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №24-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Уважна та усвідомлена людина швидко вирішує безліч проблем у житті. Уважність та усвідомленість можна покращувати за допомогою тестів та різних головоломок.
Діти і тварини

Дивовижні фото маленьких дітей з тваринами, які розтоплять навіть крижане серце

Фотограф продемонстрував, що між дітьми і тваринами існує незвичайний зв'язок. Знімки вийшли просто казковими.
Катерина Осадча, Юрій Горбунов та тренери шоу Голос країни

Катерина Осадча приховує третю вагітність під об’ємним одягом: фотопідтвердження

Чутки про те, що телеведуча Катерина Осадча знаходиться в положенні, ходять вже дуже довго. Хоча ні вона, ні Юрій Горбунов їх не коментують.
Катя Репяхова поскаржилася, що Віктор Павлік одягається, як дід

Як Катерина Репяхова виглядала до зустрічі з Віктором Павліком: носила темне боб-каре і яскравий...

28-річна дружина українського артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова показала, як вона виглядала в юності. Тоді дівчина була зовсім іншою.

Популярне за тиждень

Популярне