28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом: “Годувала і оплачувала йому проїзд”

Українська блогерка і дружина відомого артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про свої стосунки до зустрічі з майбутнім чоловіком. Вона зустрічалася з бідним студентом.

Віктор Павлік і Катерина Репяхова – дуже популярна в українському шоу-бізнесі пара, яку постійно обговорюють в Мережі через велику різницю в віці. Співак одружився на молодшій від себе на 28 років дівчині. Вона колись була його палкою фанаткою, а потім після випадкового знайомства в готелі стала з ним працювати. Коли між майбутнім подружжям виникли почуття, роману не завадило навіть те, що Віктор був одружений і мав іншу сім’ю.

В результаті коханка Катя Репяхова стала причиною третього розлучення Павліка, який після того одружився на ній. У закоханих підростає спільний хлопчик Михайло.

28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом
28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом

До відносин з артистом Катерина мала інші стосунки, про які одного разу розповіла своїм підписникам в Інстаграм-блозі. У дівчини запитали, чи покохала б вона Віктора Павліка, якби він не був відомим співаком, а наприклад водієм. Деякі користувачі Мережі не впевнені в щирості її почуттів до зірки. Репяхова відповіла відверто:

Мені важко сказати, чи покохала би я саме Віктора Павліка водія. Але я кохала бідного студента, якого годувала і оплачувала йому проїзд. Ми закохуємося в того, на кого заслуговуємо. Колись я заслуговувала на бідного студента, але часи змінюються, змінююсь я

28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом
28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом

Хто саме її колишній хлопець Катя не розкрила. А з Віктором Павліком вона вперше побачилася, коли їй було всього 11 років. Ця зустріч відбулася в Трускавці, де Репяхова часто відпочиває.

Нагадаємо, Віктор Павлік і Катерина Репяхова одружилися в 2020 році. Незабаром після їх весілля артист втратив сина Павла від третьої дружини Лариси Созаєвої, хлопець помер від раку, з яким довго боровся, а в 2021 у співака народився четвертий спадкоємець від молодої коханої.

Поділитися статтею

Зараз читають

Хто справжня мати сина Олега Винника Юліана: жінка, яка все життя живе у тіні...

Олег Винник є одним із найпотаємніших чоловіків українського шоу-бізнесу, але відданим фанатам вдалося дізнатися, що він має дружину та сина.
Jerry Heil

Роздали премії Cosmopolitan Awards 2020 – в прольоті і NK, і Дорофєєва, і Полякова...

В кінці кожного року популярний журнал Cosmopolitan вручає нагороди улюбленцям публіки по 7 категоріям - і 2020 рік не став винятком у цій традиції.
Катерина Репяхова розповіла про виховання сина

“Мені здається, я скоро зійду з розуму”: молода дружина Віктора Павліка зізналась, що їй...

Молода кохана відомого українського співака Віктора Павліка розповіла про виховання їхнього спільного сина. Зіркова блогерка зізналась, що з кожним днем їй усе складніше
Весільні фото 2020

Найемоційніші весільні фото 2020 року, зроблені під час пандемії

Ці знімки не схожі на звичайні весільні фотографії. Фотографам вдалося зловити фантастичні моменти.

Популярне за тиждень

Популярне