43-річна Оля Полякова зізналась, що її з Буряковським діти постійно ними маніпулюють: “Ніхто не поважає”

Нещодавно на YouTube-каналі Єфросиніної з'явився новий випуск популярного шоу "Дорослі дівчата". Оля Полякова висловилась про стосунки з доньками та зізналась, що вони часто нею маніпулюють

Шанувальники з нетерпінням чекають на нові випуски популярного YouTube-шоу Маші Єфросиніної, адже в кожному випуску українська ведуча та благодійниця разом зі своєю найкращою подругою обговорюють дуже цікаві теми, а також діляться зі своїми фанатами історіями з минулого, що дозволяє кожному дізнатись своїх кумирів краще.

Цього разу, як і завжди, в новому випуску “Дорослих дівчат” Єфросиніна та Полякова обговорили велику кількість цікавих і важливих тем. Однією з них виявилась тема виховання дітей, а також стосунків зі своїми нащадками. На закадрове питання, чи вміють ведуча та співачка спокійно відмовляти своїм дітям, Єфросиніна відрізала коротке та зрозуміле “Так”, а ось Полякова приховувати правди не стала – вона дозволяє донькам “крутити” собою.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна у новому випуску YouTube-шоу
Оля Полякова та Маша Єфросиніна у новому випуску YouTube-шоу

Оля Полякова про маніпуляції дітей

Так, однією з тем для обговорення стало питання, чи вміють українські зірки спокійно відмовляти своїм дітям та не вестись на їхні маніпуляції. Маша Єфросиніна навіть не обдумувала відповіді на запитання. Схоже, що ведуча дотримується суворих методів виховання. Втім, Оля Полякова чесно зізналась, що у її родині часто трапляються ситуації, коли доньки нею маніпулюють.

Єфросиніна сильно здивувалась, коли з’ясувалось, що Полякова дозволяє дітям подібну поведінку. Проте, додала українська співачка, не лише її діти маніпулюють нею, а й вона час від часу дозволяє собі подібне.

Мабуть, що моє дитинство і спілкування з моєю мамою не сформувало в моєму характері особистого простору. Тому що моя мама, вона завжди втручається в особистий простір – мій і всіх людей, ну така вона людина

– розповіла українська співачка про своє минуле.

Мама Олі Полякової
Мама Олі Полякової

Зірка продовжила свою розповідь і зазначила, що вона не змогла створити зі своїми доньками інших стосунків, адже навіть не знала, що буває по-іншому.

Сьогодні я вже можу з цим миритись, розумію, звідки ноги ростуть… Я зростала в цій атмосфері й для мене це було нормально. Звісно, що зі своїми дітьми я побудувала такі самі стосунки. У нас ніхто не поважає чужий простір

– зізналась знаменитість.

Поділитися статтею

Зараз читають

Сергей Міхалок стал батьком в четвертый раз

Сергій Міхалок із «Ляпіс 98» став багатодітним батьком: у нього народився син

Соліст групи «Ляпіс Трубецькой» Сергій Міхалок в свої 48 років став щасливим батьком в четвертий раз: у артиста одні хлопчики.
Кабачки як гриби

(Відео) Мамин рецепт кабачків на зиму як гриби. Оригінальний смак

Під час заготовок на зиму, можна застосувати цей відео рецепт і наготувати закруток про запас.
Пономарьов, Дзідзьо та Цибульська виступлять у Празі

Пономарьов разом із Дзідзьо вирішили поїхати за кордон на свята: Віктор Павлік теж хоче,...

Один із найвідоміших співаків України повідомив про те, що незабаром зустрінеться зі своїми колегами за кордоном. Що артисти робитимуть у Празі та чому не взяли з собою Віктора Павліка?
Екзотично красиві Мальдіви

Анастасія Волочкова повернулася в Рай – на полюбилися їй Мальдіви – неймовірні відчуття (Відео)...

Анастасія Волочкова розмістила в інстаграм відео і висловила захоплення від цього райського місця. Ви самі можете в цьому переконатися, подивившись відео нижче.

Популярне за тиждень

Популярне