38-річний Слава Дьомін зізнався, що відомий артист пропонував йому нетрадиційні стосунки: “Це було 2009 року”

Відомий український телеведучий зізнався фанатам, що популярний артист раніше пропонував йому почати нетрадиційні стосунки. Дьомін пояснив, чому відмовився

Український телеведучий Слава Дьомін став популярним завдяки роботі на радіо, а також власним YouTube-шоу. Крім своєї основної професії ведучий також веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Там Дьомін часто розповідає шанувальникам про цікаві історії зі свого минулого. Так, цього разу знаменитість висловився про неординарну пропозицію, яку отримував від відомого українського артиста.

Слава Дьомін висловився про неочікувану пропозицію від українського артиста
Слава Дьомін висловився про неочікувану пропозицію від українського артиста

В особистому блозі знаменитість час від часу спілкується зі своїми підписниками. Улюблена рубрика Слави Дьоміна – публікувати різні факти про себе та пропонувати шанувальникам відгадати, чи правда це, чи брехня. Цього разу зірка запропонував відгадати, чи дійсно в минулому відомий український артист пропонував йому заїхати до нього в гості для нетрадиційних стосунків.

Так, телеведучий зізнався, що таке й дійсно було. За словами Слави Дьоміна, 2009 року відомий артист написав йому в соціальній мережі “Однокласники”, яка тоді користувалась шаленою популярність. Чоловік запропонував  Славі Дьоміну приїхати до нього додому для того, щоб усамітнитись. Український телеведучий з міркувань безпеки не став називати імені цього артиста, проте зізнався, що ціллю того повідомлення було почати одностатеві стосунки.

Відомий телеведучий розповів про пропозицію від відомого українського артиста
Відомий телеведучий розповів про пропозицію від відомого українського артиста

Ба більш, пізніше Слава Дьомін пояснив, чому він відмовився від пропозиції загадкового українського артиста. Ведучий розповів, що у відповідь на повідомлення свого “кавалера” він написав, що відмовляється від стосунків, адже його більше цікавлять дівчата. Слава Дьомін з іронією повідомив, що навіть не може здогадатись, чому артист на нього образився.

Слава Дьомін зізнався, чому відмовився від пропозиції загадкового залицяльника
Слава Дьомін зізнався, чому відмовився від пропозиції загадкового залицяльника

Нагадаємо, що український ведучий довгий час перебував у шлюбі з Ксенією Міщенко, а після розлучення експодружжя зуміло зберегти теплі дружні стосунки. Разом зі своєю колишньою Слава Дьомін виховує сина Влада.

Поділитися статтею

Зараз читають

Син Шевченка любить футбол, діти Кличка боксом не захоплюються

Син Андрія Шевченка захоплюється футболом: чи розділяють пристрасть до боксу сини Віталія Кличка

Другий син Андрія Шевченка Крістіан мріє стати таким же знаменитим футболістом, як його батько. У боксера Віталія Кличка відразу двоє синів, та жоден із них не надів боксерських рукавичок. Які уподобання мають хлопці?
Ани Лорак

Ані Лорак підтвердила статус діви: на заздрість колишньому Мурату одягла тісний костюм і отримала...

Популярна українська співачка Ані Лорак поділилася з шанувальниками радістю — зірка отримала престижну нагороду.
Ситний салат з грибами і м'ясом

Ситний салат з грибами і м’ясом «Осінній вальс»: ідеальне поєднання продуктів (ВІДЕО)

Осінь – пора смачних і ситних салатів. Виглядає дуже апетитно. За бажанням можна ще додати твердий сир.

Коли Великдень у 2022 році в Україні – все дати Пасхи до 2030 року...

Великдень 2022 в Україні - головне релігійне свято серед віруючих. У цей день віруючі стають навіть ті, хто часто не ходить до церкви.

Популярне за тиждень

Популярне