Неймовірна історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна: Надя і Міша довели — дружби між чоловіком і жінкою не існує

Після неочікуваного розлучення з Дантесом співачка Надя Дорофєєва закрутила роман з другом сім'ї Михайлом Кацуріним. Їх історія кохання вражає.

В березні 2022 року Надя Дорофєєва і Володимир Дантес оголосили про розлучення після 6 років шлюбу, чим ошелешили численних прихильників. Ходило багато чуток, що саме сталося. Найпопулярніша версія в Мережі — Надя проміняла чоловіка на їх друга, ресторатора Михайла Кацуріна, тому що слідом за зірками розлучився і він зі своєю дружиною Дашею. Це виявилося цілковитою правдою — невдовзі після заяви про шлюб Дорофєєва зізналася, що почала зустрічатися з Мішею.

Дуже цікаво, що зіркова пара прийняла рішення розлучитися після спільної відпустки з подружжям Кацуріних в теплі краї на початку 2022 року. Вони часто вирушали в подорожі вчотирьох і ось що з цього вийшло.

Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни
Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни

Як розповідали Вова і Надя, їх почуття один до одного перестали бути пристрасними і романтичними, як це має бути між чоловіком і жінкою, вони трансформувалися у просто близьких людей та сусідів по будинку, однак в Мережі все одно підозрюють, що Дорофєєва могла зрадити Дантесу, тому що її помітили в обіймах з Кацуріним ще до офіційного підтвердження роману. “Друзів” сфотографували папараці на прогулянці за кордоном, це не було схоже на дружній жест.

Неймовірна історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна
Неймовірна історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна

Співачка каже, що в їх історії кохання немає нічого не звичайного, вони просто закохалися і більше не хочуть приховувати своє кохання від фанатів, колег і друзів. Нещодавно пара навіть записала спільну україномовну романтичну пісню “Щоб не було” про любов, біль та віру один в одного.

Неймовірна історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна
Неймовірна історія кохання Дорофєєвої і Кацуріна

Зараз Надя Дорофєєва і Міша Кацурін живуть разом. З дітьми ресторатора від його колишньої дружини артистка налагодила зв’язок, а в шлюбі з Володимиром Дантесом у неї не народилося спадкоємців.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тест на уважність: знайдіть за 2 хвилини всього 1 відміну на кадрах – злодії...

Цей тест на уважність відноситься до важких тестів і тому для його вирішення відведено дві хвилини. Річ у тому, що це дрібна деталь і вона не відразу впадає в очі.
Пророцтва Ванги на 2021

Ванга передбачила громадянську війну в США в 2021 році і важкі часи для Європи...

Болгарська ясновидиця Ванга передбачила, що 2021 рік буде складним для всього світу.
Ліза Галкіна виконує пісню

(Відео) Ліза Галкіна талановито заспівала “Миллион алых роз” на французькому під акомпанемент Алли Пугачової...

У 72-й день народження Алли Пугачової її молодша дочка Ліза Галкіна зробила мамі сюрприз і талановито заспівала її хіт" Миллион алых роз" на французькій.
Ремонт в квартирі: фото до і після

Перетворення “запущеної” хрущовки в стильну євроквартиру: знімки “до” і “після”

Кожному, хто хоч раз замислювався про ремонт будинку, хотілося б перетворити свою обитель в евродвушку одним помахом руки.

Популярне за тиждень

Популярне