Як виглядали батьки Алли Пугачової: ким працювали та чому померли теща і тесть Максима Галкіна

Алла Борисівна Пугачова відома багатьом людям як співачка з безліччю легендарних хітів і дружина Максима Галкіна. Читайте, хто батьки Примадонни і чому вони померли.

Алла Пугачова народилася в сім’ї Бориса Михайловича Пугачова і Зінаїди Архипівни Одегової в 1949 році. Батьки майбутньої знаменитості були учасниками війни 1941-1945 років.

Її батько мав чудове почуття гумору, яке співачка успадкувала від нього. Тато вчив дочку не здаватися перед неприємностями і недобрими людьми. Він був розвідником і втратив око на службі, але це не завадило йому закохати в себе подругу Зінаїду. Після війни молоді люди пожили в цивільному шлюбі і потім одружилися. В 1947 році у них народився первісток Геннадій, але дитина була хвороблива і через декілька місяців після народження померла. Через два роки сталося щастя — на світ з’явилася Алла, її назвали в честь актриси Алли Тарасової. Також в сім’ї був молодший син Євгеній, який помер в 2011 році.

Як виглядали і чим займалися батьки Алли Пугачової
Як виглядали і чим займалися батьки Алли Пугачової

В 1963 році Бориса Михайловича заарештували. Він працював директором взуттєвої фабрики і був звинувачений в шахрайстві. Чоловік відсидів у в’язниці 3 роки. Мама Алли Пугачової влаштувалась на роботу замначальником кадрів на заводі, щоб забезпечувати дітей.

В 20 років Примадонна покинула батьківський дім і майже перестала спілкуватися з батьками, які спостерігали за її успіхами по телевізору. В 1971 році Борис Михайлович і Зінаїда Архипівна дізналися, що у них народилася онучка Христина. Вони ще довго з нею не бачилися, тільки коли Пугачова розлучилася з Орбакасом, то привезла дочку їм і вихованням дівчинки зайнялися дідусь і бабуся.

Як виглядали і чим займалися батьки Алли Пугачової
Як виглядали і чим займалися батьки Алли Пугачової

Батько Алли Пугачової помер, коли їй було 33 роки від інфаркту. Її матір пережила 5 інфарктів, а на шостий померла, співачці було 37.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як підняти собі настрій

Не сумуйте: 5 перевірених способів підняти собі настрій

Короткі дні, мало сонячного світла і просто незпріятності в житті можуть зіпсувати настрій. Але не варто сумувати, ми зібрали для вас способи підняти ваш настрій.
Українські зірки, які сильно схудли - фото до і після

Писанка, Каменських та інші зірки, які схудли до невпізнання: фото перетворення до і після...

Знаменитості завжди люблять виглядає ефектно, на висоті. Однак іноді для цього потрібно посидіти на дієті і всерйоз зайнятися спортом. Так зірки і роблять.
Маша Полякова

Маша Полякова поскаржилася на свою зоряну маму: вона на мене лається і відбирає телефон...

15-річна Марія Полякова вже цілком самостійна людина. Дівчина знялася в молодіжному серіалі, має серйозні стосунки з хлопцем і активно розвиває свої соцмережі.
На чому їздять відомі українські зірки

Шикарні машини Насті Каменських, Олі Полякової, Ірини Білик, Олега Винника і Потапа: живуть на...

Відомі зірки заробляють достатньо, аби дозволити собі їздити на хороших автомобілях. Детальний огляд автопарку найпопулярніших українських знаменитостей

Популярне за тиждень

Популярне