Яку пенсію отримує в США мама Наташі Корольової: у народних артистів Павла Зіброва і Ніни Матвієнко менше

Мама співачки Наташі Корольової давно живе в Сполучених Штатах Америки. Вона не працювала в цій країні, але все одно отримує пенсію, яка більше ніж у народних артистів України.

Людмила Поривай, мама російської співачки родом з України Наташі Корольової, більше 30 років назад переїхала на постійне проживання в Америку. Там жінка обзавелась житлом і вийшла на пенсію, хоча жодного дня не працювала в США. Законодавство країни дозволяє навіть таким людям отримувати виплати після досягнення пенсійного віку.

Кожний місяць Людмила отримує пенсію по старості в розмірі 600 доларів. Це близько 22 тисяч гривень по нинішньому курсу. А у другого чоловіка Поривай, вітчима Наташі Корольової, який займався ресторанним бізнесом в Маямі, пенсія набагато більша і складає 2 тисячі доларів (майже 74 тисячі гривень).

Яку пенсію отримує в США мама Наташі Корольової
Яку пенсію отримує в США мама Наташі Корольової

Про такі пенсії українським артистам можна тільки уві сні мріяти. Павло Зібров наприклад з 80-х років на великій сцені, але навіть зі стажем більше 30 років його офіційна пенсія 5760 гривень. Ніна Митрофанівна Матвієнко має 45 років офіційного стажу і отримує ще менше ніж Зібров, у неї 4 тисячі гривень. Ці гроші артисти витрачають на самі звичайні потреби — ліки, комунальні послуги, проїзд.

Відмітимо, мама Наташі Корольової з початку повномасштабної війни в Україні засудила російське вторгнення і підтримує батьківщину, а також жінка розкритикувала зятя Тарзана, який підтримує путіна. Співачка ж відкрито не висловлюється про політику, але своїми діями показує прихильність до нинішньої влади в рф, де вона давно живе і працює.

Наташа Корольова замовчує війну в Україні

Корольова навіть заявила, що підтримає рішення Тарзана піти воювати, якщо буде потрібно. Раніше артистка часто згадувала про своє українське коріння і заявляла, що пишається цим, однак тепер числиться в списку зрадників.

Поділитися статтею

Зараз читають

Полякова відреагували на урок хороших манер від Фреймут

Фреймут розлютила Полякову уроком хороших манер: «Знущання»

Скандальна телеведуча Ольга Фреймут поділилася в своєму Інстаграмі черговим уроком хороших манер.
Зіркові вікові татусі

Табаков, Віторган і Краско довели, що життя після 70 тільки починається: завели дітей у...

Деякі чоловіки, закохавшись, воліють обов'язково мати дітей від обраниці. І неважливо, що самі вже дійшли віку дідусів. З радістю повертають молодість, взявши на руки маленький живий згорточок.
Хюррем Султан поскаржилася на ту саму легендарну роль

“Перекроїла ебе повністю”: як Хюррем Султан змінилася з часів завершення серіалу “Величне століття”...

Популярна турецько-німецька актриса серіалів, театру і кіно Мер'єм Узерлі, більше відома як Хюррем Султан з "Пишного століття ", сильно змінилася з часів закінчення зйомок.
Тетяна Проценко в ролі Мальвіни

Актриса однієї ролі: як зараз живе Мальвіна з фільму “Буратіно”?

Їй обіцяли запаморочливу кар'єру, але її шлях у кіно обмежився однією роллю. Чим зараз живе актриса, яка зіграла дівчинку з блакитними кучерями Мальвіну?

Популярне за тиждень

Популярне