Таємна дружина, таємна дитина та інші таємниці Олега Винника: що і чому приховує головний вовк країни

В особистому житті відомого українського співака Олега Винника багато таємниць, які вдалося розгадати навіть не зважаючи на те, що артист мовчить.

Олег Винник — один з найвідоміших українських співаків, у якого велика кількість прихильниць. З такою яскравою зовнішністю і романтичним репертуаром артисту було легко завоювати любов публіки, але це також викликає ще більшу зацікавленість його особистим життям, а він ніколи не любив ділитися такими подробицями і конкретно на питання журналістів не відповідав. Однак в Мережі ходить інформація про сім’ю знаменитості.

Все про дружину і дітей Олега Винника

Свою кохану Олег зустрів в юності на навчанні. Вони вчились в одній групі і викладачі бачили, як зароджувалось їх кохання. Згодом молоді люди одружились, а сусіди Винника з села розповідали журналістам, що весілля було пишне і з купою гостей.

Що відбувається між Олегом Винником і Таюне
Таємна дружина, таємна дитина та інші таємниці Олега Винника

Ще до творчої кар’єри Олег відправився в Німеччину як заробітчанин, але вдача повернулася до нього лицем і він зміг пробитися в театр, ставши артистом мюзиклів. Рівень його популярності стрімко ріс, але тоді співак не був таким таємничим і в інтерв’ю для німецької преси розповів, що його дружина і син переїхали ближче до нього.

Дружиною Олега Винника є його бек-вокалістка Таюне. За відкритою інформацією в Мережі, їх сина звуть Юліан, він плавець, живе в Берліні. Після російського наступу 24 лютого 2022 року співак виїхав з України саме в Німеччину.

Як виглядає 18-річний син Олега Винника, який проживає в Німеччині
Таємна дружина, таємна дитина та інші таємниці Олега Винника

Нагадаємо, Олег Винник народився в звичайній робітничий сім’ї в селі Вербівка, Черкаська область. Отримав освіту в училищі культури в Каневі, гастролював у складі студентського хору, потім два роки працював в Черкаській обласній філармонії, а в 1997 році поїхав у Німеччину гувернером для двох хлопчиків в сім’ї хірурга. Тоді і почався його творчий шлях.

Поділитися статтею

Зараз читають

Катерина Кухар вкрала у Світлани Лободи репертуар

Балерина виконала пісню «40 градусів».
Художниця перетворює кухню

Жінка робить “нудною ” кухні макіяж: люди в соцмережах в захваті (Фото)

Яскраві кольори завжди робили мене щасливішим в цілому, тому я подумала, що така барвиста палітра буде хорошим зміною.
Якою буде ціна газу в листопаді?

Скільки коштує газ від Нафтогазу у листопаді 2021 року в Україні

З жовтня 2021 року сегмент постачання блакитного палива мешканцям України почав працювати у складі так званої балансувальної групи "Нафтогазу". Контракти діятимуть до травня 2022 року.

Популярне за тиждень

Популярне