Переможниця “Холостяка-9” Даша Квіткова і Нікіта Добринін офіційно розлучилися: “Ми більше не разом”

Даша Квіткова і Нікіта Добринін були найгарнішою парою в шоубізі. Широкий загал із цікавістю спостерігав за розвитком стосунків пари після завершення проекту "Холостяк-9": весіллям, народженням дитини, вінчанням. Тому новина про розлад у зірковому сімействі надзвичайно всіх шокувала.

Кохання між Дашею і Нікітою закрутилося в усіх на очах, коли обоє брали участь у 9 сезоні шоу “Холостяк”. Квіткова привернула увагу головного персонажа скетч-картою з завданнями, які разом із Добриніним виконували до завершення проєкт. Далі були перший поцілунок, знайомство з батьками і вибір холостяком Даші як переможниці.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін на проєкті Холостяк

Коли знімання завершилися, молодята поселилися разом. На початку 2020 року голубки відбули на відпочинок на Балі, де молодик запропонував коханій руку і серце. У травні вони офіційно взяли шлюб у Києві.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін заручилися на Балі

А в січні наступного року, вже з Мальдів, подружжя сповістило новину про поповнення в родині. Прихильники слідкували за станом майбутньої породіллі в Інстаграмі, а 13 липня привітали новоспечених батьків із народженням первістка.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін у день вінчання

Коли почалася війна, Нікіта пішов у тероборону, а Даша з синочком спочатку відбула до Львова, але згодом повернулася до Києва. У вересні 2022 року вони обвінчалися. Що трапилося за 4 місяці, незрозуміло, але Квіткова сповістила, що більше не живе з Нікітою. Тепер перед жінкою постала проблема: як налагодити стосунки з колишнім чоловіком, адже обоє мають брати участь у вихованні синочка Льва.

Даша Квіткова і Нікіта Добринін обожнюють сина Льва

В інтерв’ю Маші Єфросиніній блогерка зізналася, що вже півтора тижня вони з Нікітою не живуть разом. А ще зауважила, що розрив стався саме за її ініціативи. Молодичка пояснила, що їхні швидкості по життю не збігаються. Вона багато працює, отримуючи задоволення від цього, а у Добриніна зовсім інші цінності. Ось така історія яскравого, але нетривалого кохання.

Поділитися статтею

Зараз читають

Анастасія Мельникова останнім часом дуже змінилася

53-річну Анастасію Мельникову не впізнати після життєвих перипетій: куди поділася струнка і сувора слідча...

Зірка "Вулиць розбитих ліхтарів" Анастасія Мельникова останнім часом змінилася до невпізнання. Подібні метаморфози в образі актриси пов'язані не з віком чи переїданням, а спричинені більш серйозними проблемами в житті.
Ольга Орлова та Жанна Фріске

Останні дні Жанни Фріске: вона ні з ким не розмовляла і нікого не впізнавала...

Телеведуча, російська співачка і найкраща подруга Ольга Орлова розповіла про те, як проходили останні дні життя знаменитої виконавиці Жанни Фріске.
Як не набрати вагу на свята

Топ помилок, через які ми набираємо вагу у свята

Новорічні свята безумовно найнебезпечніший період з точки зору спокус і набору ваги. Ми зібрали 8 помилок, які здійснюємо під час свят через які набираємо кілька зайвих кілограмів.
Євген Петросян

Всі жінки Євгена Петросяна: 5 дружин, молодий чоловік, батько, дідусь і прадідусь одночасно –...

Влучний гумор і зіркове життя Євгена Петросяна завжди були предметом особливо уваги публіки - але довгий час ніхто і не здогадувався, настільки бурхливими були пристрасті в особистому житті гумориста.

Популярне за тиждень

Популярне