Як виглядав Кузьма Скрябін за день до своєї смерті: на відео з’явився останній виступ Андрія Кузьменка

2 лютого буде 8 річниця загибелі відомого українського артиста Андрія Кузьменко. Пам'ять про нього буде жити вічно у серцях українців, адже Кузьма був людиною з великої літери.

2 лютого 2015 року відомий український артист Кузьма Скрябін потрапив у серйозну автокатастрову на Дніпропетровщині. Співак загинув на місці. З дня його смерті пройшло майже 8 років, однак публіка досі пам’ятає його вклад в українську культуру, крилаті фрази артиста, а його пісні до цього часу переспівуються молодими співаками.

Як відомо, Андрій Кузьменко потрапив в аварію після того, як їхав з концерту у Кривому Розі. У Мережі залишилось відео з того самого концерту, за декілька годин до трагедії.

Як виглядав Кузьма Скрябін за день до своєї смерті
Як виглядав Кузьма Скрябін за день до своєї смерті

Співак запалив публіку, концерт був дуже душевним, втім зараз про виступи артиста можуть нагадувати лише архівні виступи.

Користувачі Мережі засипали останнє відео Кузьми коментарями.

  • Ось, що пишуть фоловери:
  • “Кузя, ти назавжди в наших серцях”;
  • “Людина Всесвіт… Спочивай з миром, друже.”;
  • “Ех, шкода Андрія! Так любив та люблю твої пісні. Дуже радий щоразу був живий на твоєму концерті. Ти людина Миру, людина слова та честі. Ми завжди пам’ятатимемо тебе. А я носитиму і далі футболку з тобою!”;
  • “Велике щастя зустрічати новий день. Плачу переглядаючи , дуже шкода. Так не вистачає Андрія в цьому житті , людина з великої букви.”

Нагадаємо, після смерті Андрія Кузьменка в Мережі довгий час ширилися чутки, що автокатастрофа підставна, начебто співака “прибрали”, бо він заважав впливовим людям. Втім, підтвердження цим чуткам так і не має. Рідні Кузьми впевнені, що його смерть – всього лише страшна випадковість. Свідки автокатастрофи теж підтверджують те, що Андрій просто не справився з кермуванням.

Поділитися статтею

Зараз читають

Близнюки

Сімейна пара зняла на камеру реакцію рідних на народження їхніх дітей

Діти - найкращий подарунок, про який тільки можна мріяти. А чим більше їх, тим більше щастя.
Софія Ротару

Мамі Ротару сьогодні виповнилося б 100 років — співачка поділилася архівними фото

17 квітня мамі Софії Ротару Олександрі Іванівні виповнилося б 100 років. Артистка зворушливо поділилася сімейним архівом з підписниками.
Педіатр Лейла Денмарк

Історія про жінку-педіатра, яка створила вакцину від коклюшу

Американка Лейла Денмарк є одним з найстаріших педіатрів, який зробив важливий внесок у всесвітню медицину. Жінка створила вакцину від коклюшу.
Карти ТАРО

Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку, 19 серпня 2021 року

Ви навчилися говорити "немає" і не брати на себе додаткову відповідальність. Тепер, коли у вас є вільний час, що ви будете з ним робити.

Популярне за тиждень

Популярне