Нова дружина екса зрадниці Денисової Олександра Кривошапко розповіла про збільшення губ: “Важливо знати міру”

Марія Кривошапко, нова дружина відомого українського співака і волонтера Олександра Кривошапко, розповіла все про збільшення губ. Вона за професією косметолог.

Олександр Кривошапко став відомим завдяки участі в шоу “Х-Фактор”. Там він познайомився з Тетяною Денисовою, в яку закохався і це було взаємно. Не зважаючи на суттєву різницю в віці, пара почала зустрічатись і згодом одружилась. Але прогнози оточення справдились — вони були разом недовго і після купи скандалів розійшлися. В шлюбі дітей не з’явилось.

Нова дружина Олександра Кривошапко розповіла про збільшення губ
Нова дружина Олександра Кривошапко розповіла про збільшення губ

Після скандальних відносин з Тетяною Денисовою Кривошапко мав інші серйозні стосунки. З актрисою і моделлю Мариною Кінскі у нього все склалося так, що на світ з’явилась донька Аліса. Її батьки вже не разом, але після розлучення Олександр і Марина добре спілкуються і вирішують всі питання стосовно виховання разом.

В 2022 році під час повномасштабної війни в Україні Кривошапко одружився втретє. Його обраницею стала косметолог Марія. Вони разом пройшли вогонь і воду, разом відвідували як волонтери деокуповані міста і продовжують займатись добрими справами.

Нова дружина Олександра Кривошапко розповіла про збільшення губ
Нова дружина Олександра Кривошапко розповіла про збільшення губ

В своєму Інстаграм-блозі Марія Кривошапко розповідає про свою роботу. На цей раз дівчина поділилась з підписницями, як часто можна збільшувати губи. Зараз це одна з найпопулярніших ін’єкційних процедур у косметологів.

Я не рекомендую захоплюватися процедурою. Справа в тому, що кількість препарату, який вводиться не повинна перевищувати норму. І розкриваючи цю тему, я відповідаю, до мене можна записатись через місяць, якщо не влаштовує об’єм. Важливо знати міру і не перестаратися. 1-2 рази в рік для підтримки ефекту. Старайтесь запам’ятати препарат, щоб корекцію робити сумісним філером

, – розповіла дружина співака.

Поділитися статтею

Зараз читають

Співачка Джамала показала, як змінилася після відпочинку в Єгипті

Джамала щедро ділиться зимово-річними фото з відпочинку всієї сім’ї в Єгипті: Я дуже ціную...

Як відомо, Джамала з усім сімейством і батьками зараз відпочиває в Єгипті - перед новим насиченим сезоном. Співачка часто з своєму Інстаграме ділиться милими фото.
Рулетики з лаваша

Закуска з лаваша: рулетики з картоплею, грибами і зеленню на будь-який святковий стіл

Усередині рулетики виходять м'якими, а зовні з хрусткою скоринкою. Закуска чудова, хоча і готується нескладно.

Де навчатиметься дочка Зеленського, яка цього року закінчила школу: за кордоном чи в Україні?...

Більшість українських знаменитостей, політиків та просто заможних людей відправляють своїх дітей здобувати вищу освіту за кордоном. Де ж навчатиметься єдина дочка Президента України Володимира Зеленського, яка цього року закінчила школу?
Сестри Кедра і Малія

У кожної залишилося по одній нозі: як зараз живуть 18-річні дівчатка, які народилися зрощеними?...

Дівчатка народилися з важким діагнозом: сіамські близнюки, у яких одна нирка і печінка на двох. Але після операції життя змінилося у кращу сторону.

Популярне за тиждень

Популярне