Тимур Мірошниченко з дружиною розпочали процес усиновлення дитини: подружжя мають двох власних дітей

36-річний телеведучий Тимур Мірошниченко разом з дружиною вирішили зробити добру справу і подарувати сім'ю дитині, яка позбавлена батьківської любові. Процес усиновлення вже запущений.

Після початку повномасштабної війни в Україні сотні, а то і тисячі дітей залишилися сиротами. Таким дітям зараз дуже складно, адже в один момент вони втратили свій дім, та найрідніших людей – батьків і опинилися в дитячому будинку. Багато українських знаменитостей нагалошували на тому, що цим дітям потрібна батьківська любов і що кожен, хто має змогу, має задуматись над усиновленням такої дитини. Багато зіркових сімей за час повномасштабної війни неодноразово говорили, що думають над усиновленням. Одним із таких був і ведучий Тимур Мірошниченко.

Нещодавно в ефірі програми “Сніданок з 1+1” Тимур Мірошниченко заявив, що процес усиновлення дитини вже запущений.

 Тимур Мірошниченко з дружиною розпочали процес усиновлення дитини
Тимур Мірошниченко з дружиною розпочали процес усиновлення дитини

Чоловік розповів, що процес усиновлення – дуже складний та тривалий і може зайняти від півроку до року.

Щодо віку та статі дитини, яку сім’я Мірошніченків має усиновити, ведучий зізнався, що радиться зі своїми власними дітьми. Так, за словами ведучого, його син та донька постійно змінюють свою думку: то вони хочуть братика, то сестричку. Тож зі статтю, Мірошніченки поки що не визначились. Щодо віку, ведучий хоче, щоб усиновлена дитина була приблизно того ж віку, що і його діти – 3-4 роки.

Тимур Мірошниченко зізнається, що вони з дружиною думали про усиновлення ще до початку повномасштабної війни в Україні. Втім, ця подія пришвидшила їхні рішення та дії.

Нагадаємо, телеведучий Тимур Мірошниченко одружився у 2018 році з адвокаткою Інною Рудик. Невдовзі у них народилася донька Мія (4 роки), а у 2020 році – син Марк.

Поділитися статтею

Зараз читають

Животик Ані Лорак помітно округлився

Лорак вагітна. Єгор Гліб буде татом? Співачка показала фото

Ані Лорак зі своїм новим коханим не перестають дивувати зворушливими фото, але на цей раз співачка сильно заінтригувала фанатів.
Віктор Павлик відповів, чи піде на партнерські пологи до четвертої дружини

Віктор Павлік зізнався, що планує з дружиною партнерські пологи, але боїться втратити свідомість

Співак Віктор Павлік чекає четверту дитину від 26-річної дружини Катерини Репяхової, яка є його концертним директором. Артист поділився переживаннями.

Пити чи не пити? Супрун розповіла про властивості кави

Уляна Супрун наголосила на користі кофеїну на своїй сторінці у Фейсбук.
Як-не-як мене звуть ?!

Дивні і рідкісні імена зоряних нащадків – Сімба співачки Нюші вже нікого не дивує...

Зірки теж люди і у них народжуються діти, які відразу отримують відоме прізвище. А ім'я їм дають батьки та багато хто хоче в цьому якось особливо виділитися. Ми зібрали велику добірку найбільш рідкісних, незвичайних і часом дивних імен. Дуже цікаво.

Популярне за тиждень

Популярне