Не пройшло й року після розлучення: Остапчук з’їжджається з 22-річною дівчиною – “Велике переселення народів”

Розлучений з Христиною Горняк шоумен Володимир Остапчук і його нова дівчина з'їжджаються. Катерина Полтавська показала кадри зборів та розчулила фанів милим зізнанням

Відомий український телеведучий і шоумен Володимир Остапчук продовжує інтригувати подробицями особистого життя. Знаменитість вже двічі був одружений, проте ні один з його шлюбів не протримався. Зі своєю першою дружиною Оленою Войченко, матір’ю двох його дітей, Остапчук розлучився 2020 року.

Того ж року шоумен одружився з Христиною Горняк, українською юристкою. За стосунками новоспеченої зіркової пари спостерігали мільйони шанувальників, проте й тут хепі-енду не сталось. Восени 2022 року з’явились перші чутки про їхній розрив, які пізніше підтвердились – ведучий Слава Дьомін зізнався, що в стосунках його друзів все не так добре, як могло здаватись.

Володимир Остапчук і Христина Горняк розлучились 2022 року
Володимир Остапчук і Христина Горняк розлучились 2022 року

Проте, після другого розлучення шоумен вирішив не брати “перерву” й почав стосунки з журналісткою з Києва Катериною Полтавською. Вперше про зірковий роман висловилась травесті-діва Монро, яка зізналась, що в Остапчука з’явилась “нова краля”. Пізніше фани з’ясували, хто ж обраниця шоумена. Новоспечена парочка ділилась кадрами з однієї й тієї самої локації – квартири Остапчука.

Схоже, що зіркові парі набридло жити на два доми, тому вони вирішили з’їхатись. Про це раніше на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм повідомила Катерина Полтавська. Блогерка показала фоє будинку, в якому вони з Остапчуком зібрались винаймати квартиру.

Катерина Полтавська повідомила, де буде жити з Володимиром Остапчуком
Катерина Полтавська повідомила, де буде жити з Володимиром Остапчуком

Тепер зіркова дівчина українського телеведучого та шоумена вирішила продемонструвати процес переїзду. Катерина Полтавська опублікувала в особистому блозі кадри, як перебирає та збирає свої речі, а також поділилась з шанувальниками романтичними деталями. На особистій сторінці Катерина Полтавська показала коробки з зібраними речами.

Нова дівчина Володимира Остапчука показала процес переїзду
Нова дівчина Володимира Остапчука показала процес переїзду

Крім того, Катерина Полтавська повідомила, що безкоштовно віддає книги підписникам, які бажають їх прочитати. В Інстаграм-історії блогерка зазначила, що ці книги “вони читали обоє”. Можна припустити, що мова йшла саме про Володимира Остапчука.

Катерина Полтавська повідомила, що віддає книги охочим
Катерина Полтавська повідомила, що віддає книги охочим

Поділитися статтею

Зараз читають

Катя Осадча

Без макіяжу і з брудною головою: Катя Осадча здивувала Мережу недоглянутим видом

Катя Осадча та Юрій Горбунов після зимових канікул в Дубаї вже повертаються додому в Україну.
Зіркові чоловіки, що тричі одружувалися

Дмитро Гордон, Олексій Арестович та Андрій Доманський тричі давали шлюбну обітницю: дивовижна непостійність

Розлучення – це тяжке випробування для дорослих і справжня трагедія для спільних дітей. Але трапляються серед бомонду такі чоловіки, що доводять свої стосунки з коханими до подібного стану знову і знову. Будемо сподіватися, що хоч у третьому шлюбі вони проживуть довше, аніж у двох попередніх.
Такі були консерви

Навіщо випускали консервовану воду в СРСР. Те, чого ви не знали (Фото)

Консервована вода призначалася для моряків, які зазнали лиха у відкритому морі.
Михайло Поплавський

“ТікТок – це космос! “: дідок Поплавський знову піариться на молодіжній соцмережі

Як відомо, популярний український ректор Михайло Поплавський - зірка не тільки концертів і свого вузу, а й Тік-тока

Популярне за тиждень

Популярне