Успішні, але самотні українські зірки: Тіна Кароль, Ірина Білик, Ксенія Мішина — холостячки і мами-одиначки

За красивою картинкою успішного зіркового життя у багатьох знаменитостей ховається самотність. Відомі українки Тіна Кароль, Ксенія Мішина та Ірина Білик це знають.

Тіна Кароль

Українська поп-діва Тіна Кароль була найщасливішою жінкою, коли зустріла Євгена Огіра. Він став її продюсером і чоловіком, пара одружилась в 2008 році. У них народився син Веніамін, який залишився без батька в маленькому віці. У 2013 році Огір помер від онкологічного захворювання, зробивши Тіну вдовою і матір’ю-одиначкою.

Тіна Кароль та Євген Огір

Пройшло вже багато часу з моменту, як Кароль попрощалась з коханим чоловіком, але вона до сих пір не заміжня і не приводила в сім’ю іншого обранця, зосередившись на кар’єрі, вихованні сина та допомозі Україні.

Ірина Білик

Співачка Ірина Білик мала багато чоловіків. Зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним вона довго жила в цивільному шлюбі, але пара розійшлася, коли артистка захотіла справжню сім’ю і дітей, а Юрій був не готовий. Майже одразу після цього Білик вийшла заміж за модель Андрія Оверчука і народила сина Гліба, однак дитина не зблизила подружжя і вони розлучились.

Ірина Білик з синами
Ірина Білик з синами

Потім Ірина Білик закрутила бурхливий роман з Дімою Коляденко, з яким в парі було дуже важко через його ревнощі. Наступними чоловікками артистки стали хореограф Дмитро Дікусар та фотограф і стиліст Аслан Ахмадов. З Асланом Ірина стала мамою хлопчика Табріза, але обранець жив на відстані з сім’єю і це їх розлучило. Так Білик знову залишилась без чоловіка.

Ксенія Мішина

Українська актриса і героїня шоу “Холостячка” 1 сезон до популярності знаходилась у відносинах з чоловіком, від якого завагітніла і народила сина Платона. В інтерв’ю зірка зізнавалась, що у них були дуже важкі аб’юзивні стосунки, з яких вона довго не могла вийти, але їй це вдалось.

Ксенія Мішина з сином Платоном
Ксенія Мішина з сином Платоном

Довгий час Ксенія Мішина була самотня і вирішила спробувати пошукати долю в проекті “Холостячка”. Один з учасників сподобався актрисі, це комік Олександр Еллерт. Після фіналу вони спробували жити разом і далі будувати відносини, однак історія знову не склалась. Зараз Мішина успішна і самодостатня жінка, але в той же час самотня і сама виховує сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Іноземці радіють отриманню українського паспорта

Навіщо отримали паспорт із тризубцем “неукраїнські” знаменитості: Суханов, Амадор Лопес, Ектор Хіменес-Браво

Попри те, що Україна нині перебуває у вогні, знаходиться чимало іноземців, які не лише не виїжджають на батьківщину, де є світло і не літають ракети, а навпаки всіма силами намагаються отримати паспорт із тризубом. І коли їм це вдається, вони радіють, немов діти.
Моліться з вірою

Молитва для “приборкання язика”. Ті, хто керують своїм язиком, будуть жити довго

Люди можуть приручити всіляких тварин, птахів, рептилій і риб, але ніхто не може приручити язик. Він неспокійний і злий, повний смертельної отрути.
Мурат Налчаджиоглу та Ані Лорак

Ані Лорак вперше розповіла про спільне життя з чоловіком-турком і як він виправдовував свою...

Мурат Налчаджиоглу був першим справжнім коханням Ані Лорак. Він став її офіційним чоловіком і батьком єдиної дитини, але зрадив артистку.
Зірки, які носять брекети

Потап, Остапчуки, Холоденко і інші: хто із зірок носить брекети і скільки це коштує?...

Проблема неправильного прикусу переслідує як звичайних людей, так і знаменитостей. І тим, кому щодня доводиться працювати в кадрі, потрібно це виправляти.

Популярне за тиждень

Популярне