Наташа Корольова розповіла про від’їзд її 20-річного сина від Тарзана з росії: “Спокійно відпустила”

Відома російська співачка Наташа Корольова, яка народилась в Києві, але не підтримує Україну під час війни, відправила за кордон з росії свого 20-річного сина Архипа Глушко.

Наташа Корольова в шлюбі з танцівником Сергієм Глушко, який відомий як Тарзан, народила єдиного сина Архипа. Йому вже 20 років, він пробував піти по стопах батьків і намагався освоїти танці на пілоні, а також музичну діяльністю, але вирішив не продовжувати і зайнявся сходознавством в одному з московських вузів.

Співачка підтримує рішення сина, тому що вважає, що справжній чоловік повинен досягати всього в житті своїми силами, а не за допомогою батьків. Тому Наташа не стала відмовляти сина, коли він вирішив їхати в Японію. Це недовгий візит, всього на два тижні, це стажування від університету, в якому Архип вчиться. Спочатку він мав їхати на три місяці, але запізнився з документами.

Наташа Корольова розповіла про від'їзд її 20-річного сина від Тарзана з росії
Наташа Корольова розповіла про від’їзд її 20-річного сина від Тарзана з росії

Корольова не переживає за спадкоємця, він не в перший раз їде в Японію. Вона хоче його вмовити поїхати за кордон на декілька місяців, щоб попрактикувати мову.

Вперше я його спокійно відпустила в Японію, коли йому було 14 років. Тоді він вперше поїхав один. Я надіюсь, що в наступному році вмовлю його поїхати в Японію на три місяці, він же прекрасно говорить японською

, – розповіла співачка в інтерв’ю росЗМІ.

Архип Глушко з дитинства цікавиться культурою сходу і хоче пов’язати з цим своє життя. Він навіть підробляє репетитором у вільний час.

Архип Глушко і Мелісса Волинкіна
Архип Глушко і Мелісса Волинкіна

Нагадаємо, 20-річний син Наташі Корольової і Тарзана живе окремо від батьків зі своєю дівчиною Меліссою Волинкіною. Раніше дівчина була танцівницею на пілоні, але зіркові батьки хлопця не зразу прийняли її в сім’ю. Вони змирились з вибором сина, коли Мелісса змінила образ життя і залишила колишню роботу. Ходили чутки, що молоді люди обручились, але це не підтвердилось. Архип не думає поки про сім’ю і хоче навчатись, а Мелісса вважає весілля надто дорогим задоволенням.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пиріг з яблуками – рецепт Юлії Висоцької

Рецепт пирога з яблуками від Юлії Висоцької – ароматна начинка, смачне пісочне тісто і...

Черговий кулінарний шедевр від Юлії Висоцької – ароматний пиріг родом зі Скандинавії.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 14 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що обіцяють вам планети...

Не приділяйте часу багато чи взагалі ніякого не потрібно витрачати на тих людей, які вас не цінують і не люблять.
Володимир Дантес написав, щоб загарбники припинили бомбардувати Україну

Володимир Дантес зі сльозами зробив прогноз: “Війська Росії будуть знищені. Дуже заряджені наші бійці!...

Володимир Дантес написав: "Досить всю нашу країну бомбити, досить просто вбивати людей, Інстаграм ти відключив, щоб твоє населення не чуло, як руйнується все. Припини та здохни. Війська Росії будуть знищені. Дуже заряджені наші бійці!"
Зірки, які отримали поранення на фронті

Українські зірки, які отримали поранення на фронті: Андрій Хливнюк, Даніель Салем, фаворит Мішиної Рибальченко...

Поки одні відомі чоловіки при першій же можливості поїхали за кордон, інші залишились вдома та пішли боронити країну на фронт. Кого зі знаменитостей поранили на війні?

Популярне за тиждень

Популярне