Дочка Кузьми Скрябіна поділилась спогадами, як дізналась, що батька більше немає: “Ми мали летіти до Праги”

Донька відомого українського культурного та громадського діяча пригадала, як дізналась про те, що її батько помер. Барбара Кузьменко зізналась, що її родина дуже важко переживала той час

8 років тому помер один з найвідоміших та найвизначніших музикантів Незалежної України Андрій Кузьменко. 2015 року горювала вся країна, болісно відчуваючи втрату видатного культурного та громадського діяча. Родина Кузьми Скрябіна важко переживала той день, адже ніхто з членів сім’ї до кінця не міг повірити, що Кузьменка більше немає в живих.

В інтерв’ю для Олексія Суханова донька відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна Марія-Барбара пригадала, як дізналась про те, що її батько загинув. Дівчина розповіла, що це було максимально неочікувано, а напередодні вони з батьком планували вирушити у відпустку.

Кузьма Скрябін помер 2 лютого 2015 року
Кузьма Скрябін помер 2 лютого 2015 року

Відомий український громадський та культурний діяч помер 2 лютого в автокатастрофі поблизу Кривого Рогу. Зранку того дня знаменитість повертався з концерту додому, а його донька збирала валізи у спільну подорож, оскільки вона з татом мала вирушити до Праги. Раптово дім Кузьменків сполохав телефонний дзвінок, який розділив їхнє життя на “до” та “після”.

Марія-Барбара пригадала в інтерв’ю, як саме дізналась про загибель батька. Дівчина розповіла, що тато дуже поспішав до Києва, оскільки вони попередньо запланували з ним цікаву подорож. Проте, разом відвідати Прагу татові й донці, на жаль, не судилось.

У нас двоповерховий будинок, я спускалася з другого поверху вниз. Якраз у той момент, коли я вже підійшла на кухню, набрали маму та повідомили про це

– пригадала донька Андрія Кузьменка.

Донька Кузьми Скрябіна розповіла, як дізналась про його загибель
Донька Кузьми Скрябіна розповіла, як дізналась про його загибель

Дівчина розповіла, що ніхто насправді не міг повірити, що легендарного музиканта більше немає в живих. За спогадами Марії-Барбари, у її мами була істерика, а вона почала розбирати валізи, з якими мусила поїхати з батьком до Праги. Донька Кузьми зізналась, що вона не усвідомлювала, що це відбувається з нею. Для того, аби впоратись з горем, дівчина почала ідеально розкладати свій одяг на полички, аби просто забути про реальність.

Марія-Барбара також зізналась, що навчання в медичному університеті дуже її рятувало. Велика завантаженість допомагала не думати про те, що поруч немає рідного батька.

Поділитися статтею

Зараз читають

Христина Асмус через пару днів після розлучення знову одягла весільну сукню

Христина Асмус знову одягла весільну сукню і показала радісні фото з РАГСу: недовго переживала...

Христина Асмус опублікувала в своєму Інстаграмі фото у весільній сукні. Актриса вийшла заміж вдруге?
Підвищення тарифів на газ

Ціна на газ для населення в Україні зросте вже в листопаді: Нафтогаз назвав нові...

Уже в листопаді в Україні зросте ціна на газ для населення і це навіть без урахування вартості за його розподіл, доставку і ПДВ.
Олексій Панін

Олексій Панін розповів про свою четверту дитину: випадково дізнався про її існування від знайомих...

Скандально відомий російський актор Олексій Панін дізнався про існування четвертої дитини абсолютно випадково і від знайомих.
Лідія Таран

Улюблені види відпочинку відомої телеведучої Лідії Таран

Шанувальники відомої телеведучої схвально відреагували на опубліковане фото в Інстаграм в осінньому лісі. Навіть були питання, чи не знайшлося грибів на шляху?

Популярне за тиждень

Популярне