Єфросиніна розповіла, як з початком війни змінились стосунки з її чоловіком, який втратив бізнес: “Мені важко”

Благодійниця та ведуча Маша Єфросиніна відверто розповіла про те, якими після початку повномасштабної війни стали її стосунки з чоловіком Тимуром Хромаєвим

Відома українська телеведуча, благодійниця та громадська активістка Маша Єфросиніна для своїх шанувальників є буквальним втіленням залізної леді. Хай би що в житті не сталось, знаменитість завжди тримає себе в руках і спокійно розв’язує будь-які проблеми. Сторінку зірки в соціальній мережі Інстаграм важко назвати “особистим блогом”, адже там майже ніколи не з’являються подробиці особистого життя.

Втім, нещодавно Маша Єфросиніна пообіцяла своїм шанувальникам спробувати бути відвертішою з ними, й розкривати дещо більше деталей зі свого повсякденного життя. Знаменитість стримала обіцянку й у нещодавньому випуску “Сніданку з 1+1” розповіла про стосунки зі своїм чоловіком і свій побут.

Маша Єфросиніна відверто прокоментувала своє особисте життя
Маша Єфросиніна відверто прокоментувала своє особисте життя

На початку повномасштабного вторгнення Тимур Хромаєв, чоловік української ведучої, пішов служити до лав ЗСУ, а Маша Єфросиніна разом з дітьми тимчасово виїхала за кордон. За останній рік зірці вдалось облаштувати побут своєму синові та мамі у Польщі, тому вона стала все частіше перебувати в українській столиці.

До Києва, зізнається ведуча, вона повертається не лише заради роботи й організації благодійних і волонтерських ініціатив, але й задля того, щоб побачити свого коханого. Маша Єфросиніна зізналась, що вона досі не може звикнути бачити свого чоловіка у військовій формі, саме тому вона майже нічого не розповідає про подружнє життя в особистому блозі.

Українська ведуча Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Українська ведуча Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим

Мені важко про це говорити, я навіть у соцмережах це не можу це висвітлювати… Кожного разу він приходить у своєму військовому. Я досі не можу звикнути до нього у формі. Мені важко, боляче і я дуже боюся за нього

– прокоментувала зірка.

Разом з тим, зізналась Маша Єфросиніна, вона не дозволяє собі плакати, коли бачиться зі своїм чоловіком. Знаменитість зауважила, що її коханий бачить, як багато вона працює та старається заради їхньої родини. Ведуча розповіла, що емоції вона випускає, коли перебуває наодинці з собою.

Нагадаємо, що раніше знаменитість зізналась, що весь бізнес, який її чоловік побудував після завершення чиновницької діяльності, майже повністю втрачено. Маша Єфросиніна розповіла, що оцінити масштаби втрат неможливо, оскільки Тимур Хромаєв вів діяльність на територіях, які наразі окуповані.

Поділитися статтею

Зараз читають

Влад Яма поділився рідкісним фото з батьками

Влад Яма зустрівся віч-на-віч зі своїм двійником — такий же лисий і здивований: «Як...

Відомий український хореограф і суддя проекту «Танці з зірками» Влад Яма зустрівся зі своїм двійником. Шанувальники здивовані їх неймовірною схожістю.
Домашня халва

Як зробити домашню халву? Простий і зрозумілий рецепт

Халву, звичайно, можна купити і в магазині. Але погодьтеся, набагато приємніше її їсти, коли ти знаєш реальний склад.
Корольова і Тарзан на межі розлучення через численні зради чоловіка

Королева не пробачила зраду Тарзана і подала на розлучення: залишить його з “голим...

Зараз головним скандалом шоу бізнесу залишається зрада Сергія Глушка (Тарзана).
Тіна Кароль

Стало відомо, з ким засинає Тіна Кароль: величезний і волосатий. Дан Балан зовсім не...

Українській співачці і молдавському співакові вже давним-давно приписують роман. Нарешті ситуація трохи прояснилася і стало відомо, з ким засинає наша Тіна Кароль.

Популярне за тиждень

Популярне