“Від себе не нудить?”: ексдружина Пономарьова Мозгова звернулась до зірок, які хизуються державними нагородами

Відома українська продюсерка Олена Мозгова звернулась до зірок, які надмірно хизуються нагородами, отриманими від держави. Знаменитість поцікавилась, чи не гидко від цього самим артистам

Олена Мозгова, відома українська музична продюсерка та колишня цивільна дружина Олександра Пономарьова, звернулась до артистів, які звертають занадто багато публічної уваги до своїх нагород. Зокрема, мова йшла про тих зірок, які вихваляються орденами від держави за допомогу українській армії, благодійність чи волонтерство.

На особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук Олена Мозгова опублікувала короткий, але “гострий” допис, в якому деякі відомі зірки стовідсотково впізнали свою поведінку. Знаменитість не стала називати імена, втім навіть без цього було цілком зрозуміло, до кого звертається продюсерка.

Олена Мозгова з критикою звернулась до українських артистів
Олена Мозгова з критикою звернулась до українських артистів

Українська продюсерка натякнула, що їй стає бридко, коли вона бачить численні фотографії орденів і відзнак за “допомогу армії, за вагомий внесок, за самовіддану працю”. Користуючись нагодою, знаменитість поцікавилась у тих артистів, до яких зверталась, чи не нудить їх самих від надмірного вихваляння своєю діяльністю. Олена Мозгова висловилась у новому дописі, що не може зрозуміти цілей подібних публікацій.

Фу! Вас самих від себе не нудить, орденоносці-грамотоносці? Народні, заслужені, простужені, навіщо вам усе це? Навіщо ви це публікуєте?

– прокоментувала Олена Мозгова.

Відома українська продюсерка звернулась до артистів, які публікують свої нагороди
Відома українська продюсерка звернулась до артистів, які публікують свої нагороди

Крім того, поцікавилась на додачу Олена Мозгова, чи не соромно самим представникам шоубізнесу хвалитись подібними “досягненнями”. Ймовірно, українська продюсерка натякнула, що нічого надзвичайного в такій діяльності немає. Олена Мозгова назвала подібну поведінку деяких зірок “совком головного мозку”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Валентина Хамайко та Соломія Вітвіцька

Більше, ніж колеги. Ведучі 1+1 знялися у чуттєвій фотосесії

Соломія Вітвіцька та Валентина Хамайко опублікували спільні фото на своїх сторінках в Instagram.
Решетова і Тіматі розлучилися, дитина залишається без батька

Тіматі кинув красуню-дружину з малолітнім сином: не допомогли краса і гроші

Відомий російський музикант, продюсер і власник звукозаписної студії Тіматі, розлучився зі своєю нинішньою цивільною дружиною Анастасією Решетовою.
Ольга Абрамова і Сергій Шнуров показали відео з відпустки

“Справжня королева “: Шнуров показав дружину

Брутальний і грубий на публіці, але люблячий і ніжний в сім'ї. Сергій Шнуров показав відео з відпустки зі своєю дружиною.
Ані Лорак

Ані Лорак під об’ємної дутої курткою сховала вагітний живіт: Єгор Гліб вдруге стане батьком...

Чутки про вагітність Ані Лорак ходять вже давно, але зараз співачка вирішила підігріти їх свіжими фото в курточці, під якою явно видно обсяг в області живота.

Популярне за тиждень

Популярне