“Відчуваю, що виграв ДНК-лотерею”: бойфренд онучки Софії Ротару висловився про свою родину та власне везіння

Бойфренд онучки відомої української співачки привідкрив завісу свого життя. Чоловік розповів про власну родину – ймовірно, майбутню рідню сімейства Ротару

Успішний український бізнесмен і за сумісництвом коханий онучки Софії Ротару Соні Євдокименко на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм заговорив про найважливіше в житті кожної людини – родину. Чоловік присвятив новий допис 42-й річниці весілля своїх батьків і назвав себе “переможцем ДНК-лотереї”.

В особистому блозі Денис Жданов щемливо написав про своє дитинство. Чоловік зауважив, що люди обирають власні сім’ї набагато раніше, ніж з’являються на цей світ, ймовірно маючи на увазі духовний зв’язок зі своїми рідними. Бойфренд Соні Євдокименко висловив вдячність і безмежну любов до своїх батьків, своєї сім’ї.

Денис Жданов показав фотографію своїх батьків
Денис Жданов показав фотографію своїх батьків

Чоловік жартівливо зауважив, що вдячний своїм батькам за те, що вважає себе переможцем у ДНК-лотереї. Варто зазначити, що рідні Дениса Жданова відрізняються не лише привабливістю, а й розумом і мудрістю. Про це бойфренд онучки Софії Ротару також висловився. За словами чоловіка, завдяки тому, що в минулому його з братом батьки придбали на останні гроші комп’ютер, сьогодні вони є власниками успішної технологічної компанії.

Денис Жданов показав рідкісне фото зі своїм братом
Денис Жданов показав рідкісне фото зі своїм братом

Попри те, що сьогодні родина Жданова може дозволити собі жити в комфорті та затишку, так було не завжди. Втім, зізнався у новому допис бойфренд Соні Євдокименко, це було не найголовнішим. Чоловік висловив свою вдячність найріднішим у світі людям за те, що їхнє з братом дитинство було прекрасним, попри всі труднощі.

В нас було мало, але ми були одне в одного і завжди діяли як одне ціле. Але найголовніше – ви навчили нас бути добрими й чесними людьми

– зізнався Денис Жданов.

Завершив своє привітання батьків з річницею чоловік проханням до кожного підписника – не забувати писати та дзвонити своїм рідним і говорити їм, наскільки сильно любите.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чому вчить Ісус?

Притчі Ісуса: Притча про одного, який шукає хліба і притча про почесному місці

Ісус часто попереджав, що наближається великий поворот там, де перші будуть останніми. Він спонукав підготуватися до цього дня.
Дівчина малює ногами

Дівчина з інвалідністю малює ногами неймовірні портрети і пейзажі: ось, що приносить щоденна праця...

Вона не контролює своє тіло, але це зовсім їй не заважає жити щасливо. Дівчина з інвалідністю з Ірану надихає і змушує повірити, що все можливо.
Наталія Кузнєцова

Бодибилдерша Наталія Кузнєцова вважає себе дуже жіночною і безмежно красивою, вона збирається народити дитину...

Багатьом Наталя може здатися дивною, особливо з огляду на те, що здалеку її навряд чи відрізниш від стероїдних качків. А вона - ніжна жінка, заміжня і збирається народити дитину.
У житті Надія Бабкіна виглядає зовсім інакше, ніж на фото

Шанувальники побачили Надію Бабкіну в реальному житті і не повірили своїм очам: без фотошопу...

70-річна співачка Надія Бабкіна намагається не показувати вікові зміни зовнішності і ретельно обробляє свої фотографії перед тим, як показати їх публіці.

Популярне за тиждень

Популярне