75-річна Ніна Матвієнко кинула оком на одруженого і багатодітного Олега Скрипку: “Він нічого такий”

Народна артистка України та відома співачка Ніна Матвієнко зробила публічний комплімент лідеру групи "Воплі Відоплясова" Олегу Скрипці. Олена Кравець була свідком.

Ніна Митрофанівна Матвієнко стала гостею нового авторського шоу зірки “Квартал 95” Олени Кравець на телеканалі Дім – “Тихий вечір з Оленою Кравець”. В бесіді з гумористкою співачка вперше розповіла, що вона і соліст групи “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка куми. Про це стало відомо, коли Ніна і Олена грали в гру “НІНАту натрапили”. Матвієнко роздивлялась фотографії різних культурних діячів і мала вгадати, це зображена сучасна знаменитість чи зірка з минулого.

Побачивши фото молодого Олега Скрипки, Ніна Митрофанівна взагалі не впізнала в ньому свого кума. Артистка подумала, що це зірка з минулого:

Я не знаю, хто це такий

, – сказала співачка.

Олег Скрипка в молодості

Олена Кравець припустила, що це може бути Олег Скрипка. Матвієнко бурхливо відреагувала, коли придивилася краще і справді побачила українського рокера та зробила йому неабиякий комплімент на очах у мільйонів телеглядачів:

Ну от, кума не впізнала! Мій чоловік хрестив його дітей. Але він нічого такий, правда?

Ніна Матвієнко розповіла про стосунки з Олегом Скрипкою
Ніна Матвієнко розповіла про стосунки з Олегом Скрипкою

Нагадаємо, Ніна Матвієнко одружена з художником Петром Гончаром, з яким народила трьох дітей. Серед них – співачка Тоня Матвієнко, яка продовжила справу зіркової матері і пішла на велику сцену. Олег Скрипка також одружений з 1997 року на Наталії Сидь, у подружжя четверо дітей. Кого конкретно хрестив Петро, Ніна Матвієнко не уточнила. Це артистка вперше розсекретила, що вони з сім’єю Олега Скрипки породичались.

В українському шоу-бізнесі багато зіркових кумів – Горбунов і Потап, Зеленські і Кравець, Кошовий і Казанін, Білик і Козловський, Анатоліч та Лобода та інші.

Поділитися статтею

Зараз читають

Який автомобіль не зрушить з місця?

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину який автомобіль на картинці ніколи не залишить...

Людина, яка мислить логічно і до того ж уважна, укладеться у відведений час. Успіхів вам у проходженні тесту та відмінного настрою.
Як змінилися ціни?

Ціни в Україні в 2021 році на соняшникову олію, цукор і буряк підвищилися: який...

Олександр Охріменко, який є політичним експертом, зазначає, що жителі нашої країни часто задають собі питання з приводу цін і їх підвищення.
1 кг цибулі і 1 кг м'яса - все що потрібно

Найсмачніший рецепт тушкованою свинини – на 1 кг м’яса берете 1 кг цибулі (ВІДЕО)...

У цьому рецепті привабливо те, що страва готується практично сама по собі - господині треба тільки зробити підготовчу роботу і відправити все на плиту.
Максим Галкін і Алла Пугачова

Галкін кинув Пугачову і весь вечір розважався з незаміжньою Гагаріної і Лазарєвим, цілуючи їх...

Максим Галкін пішов у відрив. Він залишив дружину на господарстві, а сам відправився розважатися з незаміжніми дівчатами і Сергієм Лазарєвим.

Популярне за тиждень

Популярне