Народили від таємних чоловіків: Лобода, Алла Мазур та інші знаменитості, які приховують батьків своїх дітей

Життя відомих людей завжди завжди знаходиться у центрі уваги публіки. Втім, деяким знаменитостям вдалося приховати батьків своїх дітей. Про кого йде мова, читайте далі в матеріалі.

Знамениті люди часто не можуть побудувати міцну сім’ю. Це пов’язано зі щільним робочим графіком, славою та амбіціями. Багато зірок виховують своїх дітей без батьків, а є і такі, які народили, не будучи в шлюбі, і ретельно приховують імена чоловіків, від яких народили.

Світлана Лобода

Світлана Лобода приховує батька молодшої доньки

Відома українська співачка Світлана Лобода – мама двох доньок. Старшу Євангеліну артистка народила, будучи у цивільному шлюбі з хореографом Андрієм Царем. З ним Світлана розірвала стосунки, коли донечка була ще маленькою.

У 2018 році Світлана Лобода шокувала публіку новиною про свою другу вагітність. Жінка не була в шлюбі і не будувала ні з ким відносини. Коли народилася маленька Матильда, публіка почала приписувати цю дитину німецькому рок-виконавцю Тіллю Ліндеманну. Втім, цю інформацію Лобода не підтвердила. Співачка досі приховує ім’я батька своєї молодшої доньки.

Алла Мазур

Алла Мазур приховує ім’я батька свого сина

Відома ведуча ТСН Алла Мазур своє особисте життя тримає за сімома замками. В Мережі не має жодної інформації про чоловіків жінки, адже вона ніколи не була офіційно одруженою. У віці 42-х років Алла Мазур несподівано для всіх народжує сина, якого назвала Артемом. Батька дитини телеведуча досі приховує.

Деякий час в Мережі ширилися чутки, що батьком Артема може бути колега телеведучої Роберт Опаленик, адже їх часто разом бачили на світських заходах. Втім, ця версія спростувалась тоді, коли Алла Мазур показала шкільне фото сина. На знімку хлопчик позує з бейджиком, де вказано його ПІБ. Так, Артем виявився не Мазуром і не Опалеником, а Бондаренко. Хто цей таємничий чоловік з прізвищем Бондаренко, від якого народила Мазур – не відомо.

Як виглядає син Алли Мазур
Як виглядає син Алли Мазур

Міша Романова

Міша Романова приховує ім’я батька свого сина

Колишня учасниця гурту “Віа Гра” Міша Романова народила хлопчика Мартіна 4 роки тому. В Мережі пліткували, що батьком хлопчика може бути співак Макс Барських. Втім, сама Міша спростувала ці чутки. Реального батька свого сина співачка приховує і досі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Квіткова та Добринін

У Микити Добриніна і Даші Квіткової – роздільний бюджет, скидаються тільки на квартиру і...

Кожна сімейна пара встановлює свої правила життя, в тому числі і щодо сімейного бюджету. Нам завжди цікаво, як розпоряджаються своїми доходами зірки. Ось один із прикладів.

Гороскоп 26 травня 2022 року для всіх знаків зодіаку: дізнайтеся, що підготували вам планети...

Що у цей день вам обіцяють планети та астрологія? Це багато хто хоче знати. Немає проблем - це ви можете дізнатися зі свого гороскопа на 26 травня 2022 року
Зірки приховують імена коханих чоловіків

Alyona Alyona, Наталя Могилевська, Олександра Заріцька мають коханих: чому приховують імена чоловіків

Дехто зі знаменитостей полюбляє ділитися з широким загалом своїм особистим щастям, викладаючи в мережу світлини з обіймами і поцілунками. Та є й такі, які ретельно оберігають власний простір, і подібна таємничість викликає неприхований інтерес у шанувальників.
Домашні цукати

Чистимо апельсин, з’їдаємо, а з шкірки робимо дуже смачні цукерки-цукати – відірватися неможливо (відео)...

Цукати, звичайно, можна купити. А можна буквально за 25 хвилин зробити цілу купу, а потім завжди мати вкусняшку під рукою - поласувати або додати в випічку.

Популярне за тиждень

Популярне