“Я на першому побаченні плачу за хлопця”: Оля Полякова поділилася подробицями бурхливого особистого життя

Відома українська співачка Оля Полякова в новому випуску шоу "Дорослі дівчата" розповіла, хто має оплачувати рахунок на першому побаченні та чи доводилось їй брати на себе фінансові затрати в парі.

У випуску шоу “Дорослі дівчата” до Дня всіх закоханих Оля Полякова і Маша Єфросиніна підняли тему оплати рахунку на першому побаченні. Може бути три варіанти, або чоловік запропонує поділити рахунок 50 на 50, або заплатить повністю сам або попросить дівчину заплатити за себе і за нього. Полякова дуже категорично ставиться до цього питання:

Якщо пошеримо (поділимо навпіл) – ще можна подумати, але якщо платити за нього… По-перше треба не платити, треба сказати – вибач. Якщо він попередив тебе про це, що в нього немає грошей перед тим як замовити, то звісно ти можеш на це погодитися, але ніякого сек*у після

Оля Полякова розповіла, хто за кого платить у стосунках і на побаченнях
Оля Полякова розповіла, хто за кого платить у стосунках і на побаченнях

Маша посперечалась з Олею і відмітила, а що якщо саме дівчина йде на побачення заради його продовження вночі, і хлопець гарний, але треба заплатити за нього в ресторані. Полякова відповіла, що для неї це неприйнятно в будь-якому разі:

Мені так не подобається. Слухай, в цьому випадку працюють особисті межі. Якщо для вас це нормально – вперед, робіть так і ні на що не озирайтеся. Але якщо для вас це неприйнятно, от для мене це неприйнятно, ну от я не розумію, як я на першому побаченні плачу за хлопця і потім іду з ним. Можливо це моя помилка, можливо я якось не так вихована, можливо цей весь вантаж 20 сторіччя, який я ще побачила на власні очі давить на мене, але я така. Мало того, таке можливо, що після того у вас завелися стосунки і ти можеш вже за щось платити, навіть я знаю багато сімей і свою також, коли ти вивозиш чоловіка на певному етапі, але починати з цього не можна

Нагадаємо, Оля Полякова вийшла заміж за мільйонера Вадима Буряковського, який фінансував її кліпи і пісні на початку кар’єри.

Полякова натякнула на зради у шлюбі зі своїм чоловіком, поки вони живуть окремо
Оля Полякова розповіла, хто за кого платить у стосунках і на побаченнях

Поділитися статтею

Зараз читають

Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня прочитайте 3 рази цю молитву в Успіння Пресвятої Богородиці і вона допоможе...

Із захватом в серці і з щирістю в словах можна сподіватися на допомогу небесної Владичиці.
Посмішка свідчила про хворобу

У пологовому будинку говорили, що дитина здорова: дівчинка постійно посміхалася, але посмішка свідчила про...

Багатодітні батьки не могли намилуватися своєю маленькою дівчинкою. Але незабаром зрозуміли, що з дитиною щось не так.
Серіал Кармеліта

Як склалося життя акторів серіалу “Кармеліта” та як вони змінилися за 16 років: на...

Серіалу "Кармеліта" в цьому році виповнилося вже 16 років, а за долею його головної героїні з інтересом спостерігали мільйони телеглядачів.

Популярне за тиждень

Популярне