Рекордсмени по кількості шлюбів: Віктор Павлік, Ірина Білик та інші зірки, яким довподоби ходити під вінець

Для когось шлюб – це дуже важливе і складне рішення, на яке треба довго наважуватися, проте є і ті, які легко погоджуються на штамп в паспорті і ходять під вінець далеко не один раз. Хто зі знаменитостей є рекордсменом по кількості шлюбів, читайте далі в матеріалі.

Не всім щастить знайти своє справжнє кохання з першого разу. Хтось помиляється один раз, а хтось регулярно ходить до РАЦСу.

Віктор Павлік

Український артист Віктор Павлік славиться не так своєю творчістю, як особистим життям, яке завжди було у нього насиченим. Співак був одруженим чотири рази, від кожної дружини Павлік має по дитині.

Зараз Віктор Павлік одружений з четвертою дружиною Катею Репяховою, яка молодша за артиста на 29 років. З молодою красунею чоловік “загуляв”, будучи ще в третьому шлюбі. Заради дівчини, яка йому годиться у доньки, Віктор Павлік покинув дружину.

Репяхова і Павлік візьмуть участь в реаліті
Рекордсмени по кількості шлюбів: Віктор Павлік

Зараз Віктор Павлік і Катя Репяхова щасливі у шлюбі. Подружжя виховують 1,5-річного сина Михайлика.

Ірина Білик

Українська Примадонна Ірина Білик офіційно укладала шлюб тричі. Першим чоловіком співачки став модель Андрій Оверчук. Цей шлюб протривав всього три роки, але подарував співачці сина Гліба.

Другим чоловіком Білик став хореограф Дмитро Дікусар, який молодший за неї на 15 років. Пристрасне кохання завершилося за три роки, як і у випадку з Оверчуком.

Втретє Білик вийшла заміж у 2015 році за продюсера Аслана Ахмадова. Тоді співачка навіть зважилася на дитину. Так, шляхом суррогатного материнства на світ з’явився хлопчик Табріз. Шлюб з Асланом тривав 6 років. У 2021 році подружжя розлучились.

Аслан Ахмадов, Ірина Білик та їх син Табріз
Рекордсмени по кількості шлюбів: Ірина Білик

Окрім трьох офіційних шлюбів, Білик мала багато романів без штампу в паспорті. Так, одним із цивільних чоловіків співачки був шоумен Дмитро Коляденко. З ним Білик жила близько чотирьох років.

Алла Пугачова

Легендарна співачка Алла Пугачова знайшла своє кохання лише з 5-го разу. Співачка мала безліч романів, але офіційно виходила заміж 5 разів. Серед колишніх чоловіків Пугачової Миколас Орбакас, Олександр Стефанович, Євген Болдін, Філіп Кіркоков.

Всі шлюби артистки були недовготривалими і найчастіше закінчувались через те, що вона заводила роман на стороні.

мМаксим Галкін показав, як Алла Пугачова з дітьми розважаються в Ізраїлі
Рекордсмени по кількості шлюбів: Алла Пугачова

Втім, зараз співачка щаслива в шлюбі з гумористом Максимом Галкіним. Вони разом вже 20 років і щасливі, не дивлячись на різницю у віці.

Поділитися статтею

Зараз читають

Даша Квіткова показала сина Льва

Микита Добринін і Даша Квіткова розповіли, як назвали сина: дуже незвичайне ім’я

13 липня шоумен Микита Добринін і його обраниця Даша Квіткова стали батьками. У подружжя народився хлопчик.
Ісус вчить притчами

Притчі Ісуса: Про що притча про честь? Її потрібно заслужити.

З цієї притчі ясно, що Ісус не вище шанованих людей. Проблема, яку вирішує Ісус, - це наша схильність ставити себе на перше місце.
Красуня Алла Пугачова і її чоловіка

Колишні чоловіки Алли Пугачової: хто був у Примадонни до молодого і енергійного Галкіна? (Відео)...

Пугачова - фатальна жінка. Тому зовсім не дивує той факт, що до весілля з Максимом у неї було багато відносин і бурхлива молодість, яка принесла доньку Христину.
Столітня жінка з Чернівців перемогла Ковід

100-річна українка вилікувалася від вірусу в тій лікарні, де пропрацювала все своє життя (Історія...

Ні для кого не секрет, що чим старша людина, чим важче йому переносити Ковід-19. Але столітня мешканка Чернівців зруйнувала цей міф і ми розповімо вам про неї.

Популярне за тиждень

Популярне